Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elítéled J.K. Rowling alábbi...

Elítéled J.K. Rowling alábbi kijelentését amit egy transznemű nővel kapcsolatban tett? 2024-ben, lehet ilyeneket mondani?

Figyelt kérdés

A Harry Potter írónőjéről van szó.


[link]


júl. 29. 18:45
A kérdező szavazást indított:
Elítélem. 2024-ben ilyeneket nem mondunk.
Nem ítélem el, Rowling-nak van igaza.
31 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%

"2024-ben, lehet ilyeneket mondani?"



Igen, 2024-ben is lehet véleménye az embernek. Még... Amúgy egyetéretek vele.

júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Nem itélem el, joga van a véleményéhez, mégha nem is értek vele egyet. Szerintem egy transzexuális embernek, joga van hozzá, hogy annyira éljen teljeskörű életet, amennyire lehetősége van ehhez.
júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

2024-ben folyik az érzékenyítés, azért kérdezem.

Őszintén szólva én már nem tudom, hogyan kellene viselkedni, mi a helyes.

Nem vicc. Kicsit összezavarodtam.

júl. 29. 18:48
 4/28 anonim ***** válasza:
39%

"Szerintem egy transzexuális embernek, joga van hozzá, hogy annyira éljen teljeskörű életet, amennyire lehetősége van ehhez."



Mondjuk az emberek sokkal elfogadóbbak lennének ha a transzexuális ember egyszerűen transzexuális lenne, nem ennek tetejébe még degenerált is.

júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
7%

Az ilyet már 2004-ben is el kellett volna ítélni.

(Igazából bármikor.)

júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy ítélem, végre egy épeszű ember! Agyam eldobom ettől hogy egyesek külön ideológiát meg divatot próbálnak teremteni abból, hogy emberek másnak képzeljék magukat, mint amik valójában. Ha én férfiként nőnek képzelem magam, az mitől lenne jobb, mint ha kutyának, kanárinak, földigilisztának, Napóleonnak, az angol királynak, sajtos tésztának, egy 2,1 méter magas megtermett négernek vagy egy 5 éves kislánynak képzelném magam?
júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
32%

4, ha a hatalom megengedné a nemváltást, és, hogy egy önmagát férfinak, vagy nőnek tartó személy, férfiként, vagy nőként élhessen 100%-os életet, a személyijét is beleértve, ezzel nem provokálva és szégyenbe taszitva őket, na az nagy segitség lenne a magyar transzexuális családok számára.

Jelen pillanatban a magyar kormány tesz azért, nem keveset, hogy a lehető legjobban osszák meg velük a társadalmat, úgy, hogy a transzok ezt nem akarják.

júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
4%
júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#7


Én már azon is meglepődöm, hogy a másság politikai téma lett. Bár lehet mindig az volt, csak nem kapott olyan nagy figyelmet, mint mostanában.

júl. 29. 18:56
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
#3: akkor veled van a baj.
júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!