Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Transznemű nők/lányok, valakin...

Transznemű nők/lányok, valakinek van kedve ismerkedni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ha van kölcsönös szimpátia, nem vagyok ellene egy komoly kapcsolatnak sem, de akárcsak barátság, "ismerős" viszony is teljesen oké. Egyszóval ahogy alakul. Itt nem szeretnék túl sok mindent elmondani magamról -feleslegesnek tartom-, ha rám írsz úgyis bemutatkozom. Csak írj rám, aztán cserélhetünk elérhetőséget is, hogy ne csak itt üzenetben beszéljünk.


"Tudom hogy sok "linkember" van az oldalon, de azért hátha :)

28F



júl. 21. 20:17
 1/7 anonim válasza:

Most “transznemű”, nő, vagy lány?

A lány is nő.

Mitől transz? Transzba esik? Mitől, kitől?

Jajj!🤦‍♀️

júl. 21. 20:20
 2/7 A kérdező kommentje:

Nő vagy lány ugyan az, de nem minden nő szereti mondjuk ha lánynak nevezik -tapasztalat-, ezért a két jelző.

A kérdésed másik felét old meg magad, minden jót:)

júl. 21. 20:37
 3/7 anonim válasza:

A transznemű lány, az egy férfi csak nőnek hiszi magát ugye? Mindig keverem melyik melyik.


Vagy nő, de férfinak gondolja magát?

júl. 22. 13:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Nő vagy férfi, aki nem a jellemének, lelkének megfelelő, azzal összhangban lévő fizikai testbe született :)
júl. 22. 14:05
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha úgy jobban tetszik, csaj némi extrával😀
júl. 22. 14:07
 6/7 anonim válasza:
Es te pont az extra miatt keresed :P
júl. 22. 23:23
 7/7 anonim válasza:

az emberek még mindig ostobák....

a férfi és a nő is ugyanolyan lelkű. a test pedig csak a szaporodási szerepkörök miatt 5%-kal különbözik.

Az emberi rasszok különbsége pedig csak 1%-ék és mindenki a bőr szín miatt pörög.


a nő és férfi gondolkodásmód pedig csak azért különbözik, mert a külső források, közösség és média erőlteti.


Bárki bárminek vallhatja magát, letagadhatja a szaporodási szerepkörét.


Ezt az extra dolgot nem értem. Megmagyaráznád?

aug. 16. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!