Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igazak az alábbi pontok...

Igazak az alábbi pontok Németországról? Valóban nem lehet kritizálni a mainstream-et, különben ellehetetlenítik?

Figyelt kérdés

Forrásként belinkelem ezt: https://www.youtube.com/watch?v=nV21to40skE ,

hogy aki nagyon akarja, az megtudja nézni.


1.: Egy német humorista azt állította, hogy fellépése során kritizálta Merkel bevándorlás politikáját, azóta sehol nem tudott fellépni,

egy másik német szintén ezt állította, hogy szakmailag teljesen ellehetetlenítik kirúgják a munkahelyéről az embert ezért.


2.: Egy magyar azt mondta, hogy az óvodában dolgozott, és amikor a keresztet hordta végig, akkor megkérték, hogy ezt ne tegye, mert NA EZT FIGYELJÉTEK, ZAVARJA A MUSZLIM BEVÁNDORLÓKAT!!


júl. 27. 06:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Meg azt nem tudom, hogy mi van Németországban, de nálunk azt a tanárt, aki sztrájkolni mert a jogaiért, az nem veszik fel tanárnak akkor sem, ha senki mást nem találnak helyette.

Ez viszont botrányos bolsevik tempó.


És sokkal izgalmasabb, mint hogy mi folyik túl az óperencián.

júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Rég öregedett kérdés, ilyen gyorsan, ennyire rosszul:

[link]

júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
22.: Itt az ellehetetlenítésről volt szó. Pottyondy-t pedig 1 helyen nem engedték fellépni. Még ő maga írja a Sopron melletti településen való fellépését, ha nem vetted volna észre...
júl. 27. 16:23
 24/29 anonim ***** válasza:
júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

24.: Jó, szerinted hasonló cenzúrákat nem lehetne linkelni a mandinerről, és egyéb kormánypárti oldalakról, hogy miket művelnek a németeknél?


De persze arra egyből rávágnátok, hogy az hazugság, a baloldali hírportálok cikkjei meg számotokra automatikusan igaz.

júl. 27. 16:46
 26/29 anonim ***** válasza:

#25


Mint írtam, sokkal izgalmasabb, hogy mi történik nálunk, mint túl az óperencián.

júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
26.: Akkor írj ki egy kérdést arról, ne pedig az én kérdésem alatt menjen ez!
júl. 27. 18:47
 28/29 anonim ***** válasza:
56%
Már elnézést, de az én igazságérzetemet rohadtul irrátlja az, hogy olyan magas lovon ülve osztunk ki más országokat és kritizálunk másokat, miközben a sajátunk, az romokban van. És minden egyes alkalommal, amikor lehetőségem lesz rá, fel fogom hivni a figyelmet arra, hogy van elég problémánk nekünk is, amivel lehet foglalkozni.
júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

28.: Rendben, nem haragszom! Nem ülünk magas lovon, vagy legalábbis én biztosan nem.


"van elég problémánk nekünk is, amivel lehet foglalkozni."


Igen, de ez azt jelenti, hogy akkor más országokkal nem lehet foglalkozni?

Ez kb. olyan, mintha odamennél a macskamenhelyekre, és azt mondanád nekik, hogy menjetek a francba, minek foglalkoztok macskákkal, amikor több 10, vagy akár 100 ezer gyerek Magyarországon mély szegénységben él, és sokan éheznek is.

júl. 27. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!