Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igazak az alábbi pontok...

Igazak az alábbi pontok Németországról? Valóban nem lehet kritizálni a mainstream-et, különben ellehetetlenítik?

Figyelt kérdés

Forrásként belinkelem ezt: https://www.youtube.com/watch?v=nV21to40skE ,

hogy aki nagyon akarja, az megtudja nézni.


1.: Egy német humorista azt állította, hogy fellépése során kritizálta Merkel bevándorlás politikáját, azóta sehol nem tudott fellépni,

egy másik német szintén ezt állította, hogy szakmailag teljesen ellehetetlenítik kirúgják a munkahelyéről az embert ezért.


2.: Egy magyar azt mondta, hogy az óvodában dolgozott, és amikor a keresztet hordta végig, akkor megkérték, hogy ezt ne tegye, mert NA EZT FIGYELJÉTEK, ZAVARJA A MUSZLIM BEVÁNDORLÓKAT!!


júl. 27. 06:25
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
9.: A nem ártasz vele a másiknak mit jelent? Megsérted az érzékeny kis lelkét? Az már ártás? PC módon kötelező fogalmazni, vagy migránsbűnözést le lehet írni? Tudnál példát mondani, hogy mi az, amit nem lehet leírni, és mi az, amit igen?
júl. 27. 06:59
 12/29 anonim ***** válasza:
35%

Igen tudnék példát mondani. Engem pl rohadtul bánt és sért az, hogy a magyar helyzet helyett, a némettel foglalkoznak Magyarországon és röhögnek rajta.

Az én lelkemet ez rohadtul bántja. Nekem Németországba kellett jöjjek ahhoz, hogy normálisan tudjak élni, mert a saját hazám ezt nem adta meg nekem. Ez rohadtul fáj.

júl. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
10.: Ezzel egyetértek. Itthon is lenne bőven anyag, amiről hasonló, bocsánat, sokkal rosszabb videókat lehetne forgatni. Csak elég lenne elmennie Ózd legrosszabb környékeire. Miért nem csinál egy túlélőshow-t, amiben méri, hol hány perc alatt éri támadás? Eléggé képmutatás és kettősmérce, hogy a német problémákról gond nélkül beszél, a magyarrál pedig meg sem mer mukkanni, ez így igencsak liberális stílus.
júl. 27. 07:02
 14/29 anonim ***** válasza:

#8


Az ugye megvan, hogy Merkel 3 éve visszavonult. Szerinted mégis milyen bevándorláspolitikája van? És ha lenne neki, a pszichiáterén kívül ki foglalkozna vele?

júl. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

"Tehát akkor szabadon lehetett viccelődni,"


Azt írtam, hogy "LEHETETT", múltidő. Tanuld meg értelmezni, amit olvasol.

júl. 27. 07:10
 16/29 anonim ***** válasza:
Somogyi András, Somogyi András, Somogyi András
júl. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
27%
Megerősítem, a hír igaz.
júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos igaz. Elég sok német ismerős, barát van. Elmondták, hogy akire csak gyanú vetül, hogy migránsellenes, kirúgják az állásából. Úgyhogy már senki, sehol nem mer beszélni ilyen témákról.
júl. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
56%
18, melyik cégeknél volt ez? pontos cégnevet tudnál mondani?
júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"migránsbűnözést le lehet írni?"


Nem lehet. Ilyesmiért még lehet hogy meg is vádolnak nepcsoport elleni uszítással, nem csak ellehetetlenítenek.

júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!