Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Rálőttek Trumpra? Kérdések?

Rálőttek Trumpra? Kérdések?

Figyelt kérdés

Mi van, ha az egész csak megrendezett?

Ilyen közelről nem tudta fejbelőni?

Trumpot nem viselték meg a történtek, még a színpadon is játszotta a kemény legényt.

Megölték a támadót, nehogy ki kelljen vallatni?


Merénylet, ami "csak" néhány "parasztáldozat"tal jár, ilyen közelről, és csak a fülén sebesül meg.

Egy ar-15össel hogy lehet ennyire mellé lőni?

Ez egy félautomata fegyver, nem tud sorozatot, de hát komolyan, egy másodperc alatt le lehet adni 3 lövést, hogy a francba nem tudta "rendesen" eltalálni Trumpot, helyette civileket sebesített illetve ölt meg.


[link]

Hallatszik, hogy az első lövések között majdnem egy másodperc eltelik, aztán ahogy Trump lebukik a pult mögé, a lövések szaporábbak lesznek.

Miért nem akkor lőtt szaporábban, mikor Trump még "remek" célpontot nyújtott? Miért várta meg, hogy Trump fedezékbe húzódjon?



júl. 14. 07:02
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
64%
Trump kedvenc állata a fülemüle.. 🤭🤭👂
júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom honnan veszed az AR-15-öt....

M-16-al lőtt a srác, de ez nem is annyira lényeges.


Ami lényegesebb, hogy 20 éves volt, 150 méterről lőtt nyílt irányzékkal.

Ez még egy képzett lövésznek is nehéz, nem hogy egy "kezdőnek".

Az is marha nagy mák volt, hogy egy lövés súrolta Trampli fülét.

júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Így kívülről marha könnyű okoskodni, hogy miért nem találta el, volt már fegyver a kezedben, minimum airsoft?
júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Igen, volt fegyver a kezemben

Lőttem glock 17-tel, ak47-tel

Van egy csőletörős légpuskám, távcsővel, bipoddal,

40ezer forintos cyma airsoft sörétes pumpaction puskám,

57ezer forintos cmya airsoft elektromos ak47esem,

38ezer forintos asg airsoft co2 blowback cz 75 P-07 DUTY pisztolyom

(árakat azért írtam, mert nem a piac kategória)


És ahogy írtam, ha meg akarok ölni valakit, akkor nem puttyogatok, hanem ami a csövön kifér, a biztos találat érdekében.

Mert lehet hogy izgult, remegett a keze, bár ha erre készült, akkor szerintem higgadt volt, akkor meg pláne hogy nem másodperces szünetet tartok a lövések között.

Meg állítólag észrevette egy rendőr, akire rá is fogta a fegyvert, így izgulhatott, hogy lesz-e elég ideje. De pont ezért szaporábban lőttem volna.

AR-15 ről szóltak a hírek. Ez nem tud sorozatot, mert ez egy civil változat, pont ezért nem tud sorozatot.

Ha m16 volt, az tud sorozatot, akkor meg pláne nem értem, hogy miért nem úgy lőtt, biztosra menve, hogy talál.

júl. 16. 06:25
 35/48 anonim ***** válasza:
Lehet ennyire béna volt, de ezek szerint csak a célpontot akarta. Legalábbis nem lőtt mindenkit halomra...
júl. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Személy szerint mesterlővész puskával próbáltam volna a helyében, azzal esélyesebb lett volna...
júl. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
#36 Szegény ember vízzel főz... Ahogy a mondás tartja. 20 évesen nem vásárolhat fegyvert, 21 a korhatár. Ez az apja fegyvere volt, azért ezt a típust használta, mert ez volt.
júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

150 méterről sorozatlövés?????


Nincs több kérdésem...

júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Ha nem is sorozat, akkor sem egy teljes másodpercet tartok két lövés között és nem várom meg, míg Trump lebukik a pult mögé, hogy utána lőjek szaporábban.


Egyébként még most is ar15 ről szólnak a hírek. Ez nem tud sorozatot, nem tud burstfire módot sem.

júl. 16. 21:35
 40/48 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék: ő profi és simán tart 1 másodpercet 2 lövés között.


A gyerek még amatőrnek sem volt mondható... Persze 15 méterről simán eltalálta volna, a 150 már nehezebb dió.


+ az is nehezítette a dolgot, hogy a rendőrségi mesterlövészek 5 másodperc alatt kiszurták a srácot és 1 lövésből kilyuggatták a fejét.

júl. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!