Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Rálőttek Trumpra? Kérdések?

Rálőttek Trumpra? Kérdések?

Figyelt kérdés

Mi van, ha az egész csak megrendezett?

Ilyen közelről nem tudta fejbelőni?

Trumpot nem viselték meg a történtek, még a színpadon is játszotta a kemény legényt.

Megölték a támadót, nehogy ki kelljen vallatni?


Merénylet, ami "csak" néhány "parasztáldozat"tal jár, ilyen közelről, és csak a fülén sebesül meg.

Egy ar-15össel hogy lehet ennyire mellé lőni?

Ez egy félautomata fegyver, nem tud sorozatot, de hát komolyan, egy másodperc alatt le lehet adni 3 lövést, hogy a francba nem tudta "rendesen" eltalálni Trumpot, helyette civileket sebesített illetve ölt meg.


[link]

Hallatszik, hogy az első lövések között majdnem egy másodperc eltelik, aztán ahogy Trump lebukik a pult mögé, a lövések szaporábbak lesznek.

Miért nem akkor lőtt szaporábban, mikor Trump még "remek" célpontot nyújtott? Miért várta meg, hogy Trump fedezékbe húzódjon?



júl. 14. 07:02
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
36%
Most akkor sírhat a jobb oldal?
júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
93%

#20

Összetévesztette a fülét a lábával :D Végülis, majdnem ugyanaz.

júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
43%
24# Nekem akkor is bűzlik... Hogy-hogy nem szűrték ki a támadót? Ha meg mesterlövész lett volna, Trump valószínű már nem élne. Valami felbérelt amatőr valaki lehetett.
júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
59%

"Nem fejbe, hanem lábra akarta Trump, de a hülye célt tévesztett."


Azt ugye tudod, hogy elég nehéz úgy lábon lőni valakit, hogy egy pódium mögött áll és csak mellkastól felfelé elérhető... Ennyire nem lehetsz ostobenkó!

júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
13%

"Valami felbérelt amatőr valaki lehetett."


Szerintem egy sértett búza lehetett, aki félt, hogy Trumppal vége lesz a szép langyos meleg Amerikának, és ezt nem tudta elviselni...

júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
43%

"Mi van, ha az egész csak megrendezett?"


Ahogy a fejlövést el tudta véteni, úgy a füllövést is simán elvéti és akkor nem a kis lábúját találja el hanem a fejét!


Szoktál gondolkodni is?

júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
48%

#23

Toroczkait lekörzöd konteógyártásban.

júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 DK-s ***** válasza:
93%

#23-nak:


Nekem is furcsa ez a sztori, de én a felvételeken Trump-ra koncentráltam.


És az ő viselkedése nem arra utal, hogy számított bármire is. Amikor ziláltan feltápászkodik a pódium mögött, tisztán leolvasható a szájáról a sűrűn ismétlődő "fuck", a fején meg látszik hogy tiszta ideg.

júl. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
19%
12, nulla szövegértéssel én nem betegeznék le másokat.
júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
17, te se tudsz értelmezni...
júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!