Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyar baloldaliak miért...

A magyar baloldaliak miért nem tudnak beletörődni, hogy Trump győz majd?

Figyelt kérdés
júl. 4. 13:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%

Baloldali ember vagyok, nem tudok kire szavazni, mert nincs olyan párt, ami az én értékeimet képviselné. Vagyis egészen pontosan 2 opció van:

-vagy én nem vagyok baloldali, csak nem tudok róla

-vagy a baloldalinak hivott politikai pártok nem baloldaliak valójában.


Egyébként meg Trámpli Amerika problémája, nem az enyém. Ha megint képesek megválasztani ezt a köztörvényes vadbarmot, egyék meg, amit főztek.

júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

11.


sokkal jobbak azok a demokrata politikusok amelyek még nem buktak le és tovább tudnak bűnözni ugye? elmondom mindegyik politikus bűnöző csak Trump lebukott ennyi!


ha Trump nyer nem lesz világháború és csökken a magyar infláció ezt nem engedheti a magyar bal oldal!

júl. 4. 14:16
 13/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk eleve valahol nem normális, hogy csak két valódi opció létezik. És olyan gyűlöletcunamikat szítanak egymás ellen idióta politikusok miatt.
júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
12, kérdező, ha eljutottál a kommentem második részéig, lennél oly kedves, hogy elvolvasnád az első részt is, mielőtt újra és újra leirod a baloldal szót? Nagyon hálás lennék érte.
júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

elnézést az én hibámb, rosszul tettem föl a kérdést!


úgy akartam hogy a nemzetközi baloldal magyarországi kirendeltsége

júl. 4. 14:21
 16/24 anonim ***** válasza:
62%
Jó tudni, hogy a független, nagyon autonóm Magyarországon még az inflációt is az USA-ból szabályozzák. Tudnám akkor minek tartjuk Orbánt, ha még a gazdaságba sincs beleszólása. És a világháború pontosan hogyan fog elindulni hirtelen, ha Trump veszít? Az ugye megvan, hogy Biden 2021 óta elnök és az orosz-ukrán háború is több, mint két éve tart. Pontosan miért fog hirtelen két és fél év után világháborúvá válni, ha nem egy deliráló beszélő paróka lesz az USA elnöke?
júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Semmi baj, mindenki hibázhat, de a nemzetközi baloldalnak sincs Magyarországon kirendeltsége.

Az nem nemzetközi kirendeltség, hogy őfelsége ellenzéke valaki.

júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Bekapcsolt a "felpaprikázott jobberek dúlnak-fúlnak önnön agyszüleményeiken" riasztóm.
júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Baloldalinak vallom magam és totál nem érdekel, hogy Trump győz-e.

Egyszer már volt elnök, semmiben se különbözött az a 4 év az azt megelőzőtől, vagy utána jövőtől itt a Kárpát-medencében.

júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Dugulj már el, agyhalott fidesztroll. Legalább pénzt kérnél a műsorodért, de te ingyen vagy ekkora kretén
júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!