Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az augusztusi demokrata...

Az augusztusi demokrata konvencióig csak spekulálhatunk ki lesz a demokraták elnökjelöltje?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, marad Biden vagy bevetnek valaki mást? Milyen érvek/ellenérvek szólnak a jelöltek mellett/ellen?

júl. 4. 10:33
A kérdező szavazást indított:
Marad Biden
Kamala Harris lesz Biden helyett.
Bevetik Michelle Obamát, akivel megnyerik a választást.
Más jelölt lesz, aki kevésbé ismert nemzetközileg.
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Cáfolta a Fehér Ház Joe Biden visszalépését


Karine Jean-Pierre, az elnöki hivatal szóvivője napi sajtótájékoztatóján úgy fogalmazott, „teljes mértékben hamis” a New York Times napilap értesülése, miszerint Joe Biden elnök fontolgatja, hogy folytassa-e az újraválasztásáért folyó küzdelmet.

júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Cáfolja persze, nem hiszem, hogy augusztusig ez változna. De ha addig is ilyen gyenge beszédeket tart Biden, meg fogják lépni.
júl. 4. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Krine Jean-Pierre nem cáfolja, hogy Biden megfontolja-e a dolgot, hanem tagadja. Egy cáfolat mögött bizonyíték van, a tagadás mögött nincs. Igazságtartalom tekintetében is nagy különbség lehet egy egyszerű tagadás és valódi cáfolat között.
júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem ez kicsit olyan lehet, mint Alexandra esetében csak más szinteken. Ők a választás előtt két nappal léptették vissza a jelöltet. Addig cáfolták, hogy vissza fog lépni.


Szerintem van valami "összebeszélés" Obamáékkal. El tudom képzelni, hogy addig futtatják az öreget, amíg bírja, majd egy ponton bevetik Michelle Obamát, aki eddig cáfolta, hogy elindulna a választáson.

júl. 4. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!