Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van annak reális esélye, hogy...

Van annak reális esélye, hogy Michelle Obamat mégis csak elindítják az augusztusi demokrata konvención?

Figyelt kérdés

Eddig többször kijelentette, hogy nem indul. Ugyanakkor a felmérések nagyon is azt mutatják, hogy a demokraták egyedüli esélye a győzelemre ő lenne. Sokan könyörögnek Michelle posztjai alatt, illetve rengeteg cikk is megjelent erről a napokban. Mit gondoltok? Van remény?


Link: [link]



júl. 4. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érez magában ambíciót politikai karrierre akkor nem. Szerintem jó politikus lenne és meg van a hátszele hogy nem kellene nagyon építgetni.

Amerikában az hogy nem volt eddig hivatalos kormányszerepbe nem nagyon számít a választáskor.

Végig azt hallanád hogy Obama exelnök van minden döntés hátterében.

Ami részben igaz is lenne. De Obama végülis jobb elnök volt. Szerették.

júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Nyilatkozott is hogy nem szeretne pedig reális esélye lenne a bohóc Trump ellen.
júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

fogadó oldalak oddsai alapján jelenleg kb 6%.


[link]

júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Fogadjátok el hogy Trump nyer, megint!
júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kamala Harris valószínűbb.
júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Kutatások szerint Kamala Harrisnak még annyi esélye sincs, mint Bidennek 😅… De odds-ok szerint fele-fele az esély, hogy Biden vagy Harris lesz a jelölt. Amúgy most ha Biden ilyen, 3 év múlva milyen állapotban lesz?


Szeri

júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs sok esélye, bár mikor legutóbb néztem 6%-al merték Biden fölé is Trumpot. Az ugyan nem kevés, és erthető a demokrata pánik, de azért nem is behozhatatlan.


Ha Harris kicsit jobban fel tudják építeni addig, már beljebb vannak.


Azon kívül én Michele Obamához képest értettem, hogy valószínűbb. Ő alelnök is, aktív politikus, szemben Michelle Obamával.

júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Usában is azért van egy vezetői alkalmasság kontra női nemiség.

Sok ember egyszerűen nem szavazna nőre elnökválasztáson mindegy hogy demokrata vagy republikánus szavazó illetve billegő.

Én egy billegő államból választanék férfi demokrata szenátort.

A biztos államok úgyis leszavaznak. A billegőkből eleve előnnyel indulna.

Az északi térséget elég hozni a demokratákban a billegőkből.


Egyébként az hogy nem építettek fel a demokraták menekülő helyzetre egy potenciális jelöltet Biden helyébe már eleve arról szól hogy Biden annyira akarnok és a többi demokrata gyenge, hogy nem engedte hogy helyére lépjen valaki.

Pedig egy ilyen idős elnökkel azért bármi történhet egészségügyileg ezt Bidennek is tudnia kell...

júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Felmerül a kétely, mert Michell nő is meg fekete is. Ugyanakkor Obama felesége, mindneki ismeri, a brandje megvan országszerte. Hillary-vel tudnám párhuzamba hozni. Ott mind neki, mind a férjének voltak botrányai, ami nem hatott pozitívan a kampányára. Szerintem egy last minutest Ms. Obama indítás jól is elsülhet.
júl. 4. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!