Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szuverenista, Békepárti...

Szuverenista, Békepárti fordulat van az EU-ban. Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Macron akkorát bukott, hogy előrehozott választások lesznek. Nem tudom, hogy az EU többi részében hogy áll a hábotús-béke párti szavazatok aránya, mert nem követjető sehol. Nem ír ilyen statot sem az origo sem más oldal.


Valóban előretörés van Brüsszelben a békepártiság mellett? Hol lehet erről meggyőződni?



jún. 9. 22:23
 241/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
87%

Milyen Fidesz ideológiákról beszélsz ?


Te tényleg elmebeteg vagy, hogy bármi kapcsán csak a Fideszt tudod üvölteni.

jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/260 Pombe ***** válasza:
25%

Ja, már ezt is beszúrtam. Ukrajna Alkotmánya


[link]


Már akkor kiderült, hogy hazudtál, de akkor még egyszer. Egy darab náci eszmei elem sincs benne... Bukta! :D Fideszeske...

jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
69%
Legutóbb két és fél csillagos voltál, most már csak kétcsillagos, mi történt ?
jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/260 Pombe ***** válasza:
9%

Tőled, te rágalmazó(#42): "Ukrajnában hivatalos ideológia a nacionalizmus, és a neonácizmus."


#242: "Milyen Fidesz ideológia?"


Pl.: [link]


Minden Fideszes által pénzelt hírforrás ezt harsogja (Putyin oktatása alapján), veled együtt.


#244: "Legutóbb két és fél csillagos voltál, most már csak kétcsillagos, mi történt ?"


Ez egy intelligenciateszt volt. Egyik névről a másikra váltottam. Nem mentél át... :D


Égsz mint a rongy! Mikor mész már el szellemi fáklyának Oroszországba? :)

jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
87%

Én BBC-t, The Guardian-t, NBC News-t, Euronews, lényegében külföldi oldalakat linkeltem.


Ha az neked Fideszes média ...

jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Ahol az állam nem csak megtűri, hanem támogatja az Azov Zászlóaljat, és társait, az bizony náci.


Nincs mit szépíteni.

jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/260 Pombe ***** válasza:
9%

#242: "Te tényleg elmebeteg vagy, hogy bármi kapcsán csak a Fideszt tudod üvölteni."


Lehet. De...


Hogy is mondtad? Azt szeretnéd, ha Kijevben orosz zászló lobogna, ugye?


lelkesen írod ezt, mintha csak egy társasjáték előtt ülnél, mintha egy vidám számháború zajlana Ukrajnában!


Ám ez azt jelenti a valóságban - te embernek is alig nevezhető valami -, hogy még több rom lesz ott, és egyre több, és még több lesz a nők sikolya, az árván maradt gyerek bömbölése az anyja után. Még több lesz a tömegsír, a halál, a kínzás...


Otthon már a harmadik sör püffeszti a hasad, és úgy drukkolsz a hírekben az oroszoknak, mintha valami focimeccset bámulnál az EB-ből, és közben ítélkezel, úgy hogy fogalmad sincs semmiről, csak az aszfaltról felszedett sztereotípiákat rakod össze magadban egy torz, bohózattá silányított Guernica-vá.


Ki is kettőnk közül a nagyobb elmebeteg???

jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
87%

Pombe, neked nem ütött szemet, hogy a harcok Donyeck megyére korlátozódnak le ?



Az első világháború végéig alig haladtak előre a felek a frontokon, aztán mégis elfogyott az erő a másikból, és jött egy gyors összeomlás, a semmiből.


Ez lesz majd itt is.


Nem kell Kijevet szétlőni.

jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/260 Pombe ***** válasza:
9%

[link]


Sőt! Az USA is támogatja az Azov-ot. Az USA is náci... Tiszta sor...


Nem vagyok biztos abban, hogy két marék lepke nem előbb menne át egy könnyített intelligenciateszten, mint te. :D


#246: "Én BBC-t, The Guardian-t, NBC News-t, Euronews, lényegében külföldi oldalakat linkeltem."


Me' én nem? Mit akarsz ezzel mondani? És mit akarsz a Fidesszel?


Má' megint miről hadoválsz??? Az Európai Parlament Híradó-ról már sikerült leszedned azt az elemzést, hogy Európára veszélyt jelent Ukrajna, mint náci ország? Izrael is jelezte ezt?


A Moszad küldött már neked köszönő levelet, hogy nélküled nem jöttek volna rá, miszerint Izraelnek el kellene ítélni Ukrajnát nácizmusért???

jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/260 Veteránmacska ***** válasza:
22%
Jó mérkőzès, kukoricát, sört màr előkèszítettem 😄😀
jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!