Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szuverenista, Békepárti...

Szuverenista, Békepárti fordulat van az EU-ban. Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Macron akkorát bukott, hogy előrehozott választások lesznek. Nem tudom, hogy az EU többi részében hogy áll a hábotús-béke párti szavazatok aránya, mert nem követjető sehol. Nem ír ilyen statot sem az origo sem más oldal.


Valóban előretörés van Brüsszelben a békepártiság mellett? Hol lehet erről meggyőződni?



jún. 9. 22:23
 231/260 Cerevisiae ***** válasza:
0%

#230: "Az Azov Zászlóalj, a Kárpáti Szics, a Csornyij Korpusz, az Ajdar, a Jobb Szektor, és még sorolhatnám"


Ezt már kibeszéltük, és cikkek sokát szúrtam be, hogy ordenáré módon csak nagyítót raksz ezekre, és ilyesmik vannak bőven más országokban is. Még a zsidóságról is mutattam be adatokat, hogy nagyjából elvoltak ott addig, amiig nem jöttek az oroszok, és maga a zsidóság jobban fél élni az oroszoknál, mint az Ukránoknál, ráadásul szó se lehetett volna arról, hogy az EU elkezdjen tárgyalni 2012-13 környékén az EU-s feltételekről.


Volt baja az EU-nak, és rámutatott a szerinte nem EU konform problémákra (kisebbség is, politikai igazságtalanságok stb.), de náci dologban különösebben nem volt problémája. De beszúrtam egy cikket is, ami mutatta, hogy valóban nagyobb hatást gyakorol a társadalomra a nácizmus, de messze nem annyira, hogy az a "Jaj, istenem de szörnyű" felkiáltást jogossá tehetné.


Én jobban megbízom az EU véleményében, mint a tiédben, bocsika.

jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/260 Cerevisiae ***** válasza:
0%

Nem arról volt szó, hogy elmész innen Oroszországba, hogy végre valamelyik gulagon visszanyerd a lelki békédet?


Asszondtad, befejezted... Nem így volt?

jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
87%

Magyarországon a Magyar Gárda az a Honvédségtől lopott Kalasnyikovokkal, RPG-kel, meg harckocsikkal parádézik a Hősök terén, Budapesten ?


Igen, vagy nem ?

jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/260 Pombe ***** válasza:
9%

Hullára NEM ÉRDEKELSZ!


Azt írtam, hogy gond ott a nácizmus, de nem annyira...


Már megint átmentél magyar-mondat nem értőbe??? Az EU is kicsit aggódik ezért, de szó sincs akkora baromságról, hogy valami újkori komplett náci országról lenne szó, de ahogy írtam a vitánkban ennek sincs jelentősége, ugyanis ha a náci ország semmilyen más országnak se árt, AKKOR SE LEHET LETÁMADNI!!!


És főleg akkor nem, ha más ország nem is tartja náci országnak!


Ne rágalmazz már itt egy országot arcátlanul, hanem mutass be egy Európai elemzést, amelyik az ukrajnai nácizmustól úgy rémüldözik mint te, meg a gyökér orosz propagandisták. Vagy az USA-tól, vagy Izraeltől... Azért ők már csak kiakadnának egy náci ideológiával infektált országtól, nem???


[link]


Fordítóval: "Izrael a februári orosz inváziót követően támogatását fejezte ki Ukrajnának."


Ugye tudod, hogy Izraelben hörögnek a világon legjobban a náci megnyilvánulások miatt???


MOST KOMOlYAN! A te kémeid kenterbe leverik a Moszad hírszerzőit? Nem lehet, hogy csak megint egy túllihegett orosz és Fidesz propagandának ülsz fel?


Nem mész végre Oroszországba??? Minek frusztrálod itt magadat? Ott mindenki zabálná az álláspontodat, tán még külön hordót is kapnál a Vörös téren... :(

jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
87%

- Neo-Nazi threat in new Ukraine - BBC Newsnight



- The far-right group threatening to overthrow Ukraine's government - BBC Newsnight



- Ukraine's far-right children's camp 'I want to bring up a warrior' - The Guardian



- Ukraine's Hyper-Nationalist Military Summer Camp for Kids - NBC News



- Inside A White Supremacist Militia in Ukraine - Time



- The Ukrainian Paramilitaries Ready to Fight Russia - NYT News



- Torch-lit march in Kiev by Ukraine's right-wing Svoboda Party - BBC News



- Ukrainische Ferienlager: "Schießt auf alle Separatisten" - Euronews (deutsch)



Tessék

jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
87%

Ha szerinted az Euronews meg a BBC is orosz propaganda, sőt Fideszes, akkor súlyos gondok vannak nálad az emeleten.


Egyetlen egy szó nem esett részemről a Fideszről, de te habzó szájjal üvöltöd, hogy Fidesz.


Ráadásként tudathasadásos vagy.

jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/260 Barbell Deadlift ***** válasza:
0%

Jeffrey Spender


Én nem egészen értem, hogy egyébként te pontosan mit mondasz. Miféle oroszokról beszélsz? Nincsenek oroszok. Nem léteznek.

Az első világháborúig Cári birodalom volt, 1991-ig Szovjetúnió, azóta meg Orosz föderáció, de hát nem létezik már orosz ember. Mind marik, cseremiszek, csecsenek, csuvasok, vepszék, stb...



Szóval kik az oroszok?


Hol laknak?


Mi a bizonyíték rá?

jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/260 Barbell Deadlift ***** válasza:
24%

Ugye maga a föderáció is azt jelenti, hogy több állam szövetségben áll.


Akik.meg orosznak mondják magukat, és Moszkva környékén élnek, azok asszimilálódott volgai finnek.

Az elszlávosodott finnek mit akarnak Kijevben? Semmi közük Kikevhez.

jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/260 Pombe ***** válasza:
0%

Hááát, vazze... Már ezt is egyszer körüljártuk.


Tessék Magyarországon is hemzsegnek a fasiszták:

[link]


Idézve: "Sopronban tartanak nagygyűlést az osztrák és olasz neonácik októberben"


A Daily News is hüledezik ezen a soproni ügyön...

[link]


Tessék... a BBC szörnyülködik az olaszországi fasisztákon...

[link]


et cetera... a végtelenségig.


#237: "Ha szerinted az Euronews meg a BBC is orosz propaganda, sőt Fideszes, akkor súlyos gondok vannak nálad az emeleten."


Nálam minden szinten miattad gondjaim vannak, de már rég mind elmúlna, ha elhúznál végre a Paradicsomodba, a drágalátos Oroszországodba... :D


Bármelyik országról ilyen fasisztás szörnyülködést össze lehet szedni. Ezt a demagóg és semmilyen jelentőséggel nem bíró bepróbálkozásaidat meddig óhajtod folytatni? Gondolod, hogy nem ugyanazokkal fogok visszajönni mindig, amivel már agyoncáfoltalak?


Figyuszka! Én azt kértem, hogy hozz olyan elemzést, ami azt mutatná ki, hogy Ukrajna állami ideológiájának alapját a nácizmus képezi. Te állítottad ezt a rágalmat, nem én!


Nyilván ennek kell szerepelnie az Ukrán alkotmányban is. Mutasd alamuszi hazug alak! :(


Hozz elemzést, ahol az Európai Parlament Hirekben az áll, hogy Ukrajna náci veszélyt jelent Európára, ezért nem szabad felvenni az EU-ba.


Hozz az USA-tól ugyanilyen elemzést...stbstb.


Hoztál ilyeneket??? Egy dekát se, csak a szokásos lufi-lózungjaidat.


#237: "Egyetlen egy szó nem esett részemről a Fideszről, de te habzó szájjal üvöltöd, hogy Fidesz."


Ha valaki Fidesz ideológiákat terjeszt ezerrel, akkor nem tudok mást mondani, mint hogy néven nevezem az alaptalan rágalmazás, ferdítés, hazudozás forrását. Nehezen hihető, hogy te a Fidesz narratíva bebiflázása nélkül véletlenségből kiszoptad mindezt az ujjacskádból.


Tudod, ha valami úgy hápog, mint egy kacsa és úgy néz ki, mint egy kacsa, akkor az minden bizonnyal egy kacsa.


Szóval maradsz Fideszes! Bocsika és hosszú oooorrr! Beee... :D

jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/260 Pombe ***** válasza:
9%
Ja... nem felejt! Pombe = Cerevisiae
jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!