Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Manfred Weber igazi germán?...

Manfred Weber igazi germán? Manfred Weber is real german?

Figyelt kérdés

Amint látom a fényképén, kiköpött német: szőke haj, kék szem. A gondolatai is teljesen a német nép érdekeit szolgálják. A logikája brilliáns.

Egy baj van vele: nem jó évszázadban él.

As I see in his photo, he is a real German: blond hair, blue eyes. His thoughts are also entirely in the interest of the German people. His logic is brilliant.

There is one problem with him: he is not living in a good century.



#weber #logikátlan #Manfred Weber #real german #igazi német #németellenes
jún. 3. 10:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#7: "Viktor átnevezte a keleti migránsokat vendégmunkásoknak." olvastam. Érdekes, hogy sehol sem láttam a szándék leleplezését: Viktor szándéka a 40 ezer keleti vendégmunkással, hogy a migránskvótáknak velük tegyen eleget és ne kelljen fejpénz büntetést fizetnie. Viszont maga választhatja meg, kiket enged be és azok azonnal dolgoznak, jóval kevesebb gond van velük, mint lenne az idezsuppolt arab vagy afrikai migránsokkal. A férfiak a 3-5 éves itt tartózkodásuk idejére hozhatják a családjukat is. A keletiek sokkal szorgalmasabbak, mint az afrikaiak és messze nem olyan vallási fanatikusok, mint az arabok.
jún. 3. 12:37
 12/21 A kérdező kommentje:

Manfred Weber szent. Csak kissé hajlik maga felé a keze, ugyanúgy lobbizik, "tesz" a lakókörnyezetéért, mint OV:

[link]

Az európai regionális fejlesztés támogatja Alsó-Bajorországot

Alsó-Bajorország gazdasági sikertörténete szorosan kapcsolódik Európához. "Alsó-Bajorország óriási hasznot húz az európai regionális finanszírozásból. Ez különösen igaz az alsó-bajor gazdaságra, de a határokon átnyúló projektekre is" – mondta Manfred Weber a Brotjacklriegelben tartott helyszíni találkozón. Az elmúlt tíz évben összesen több mint 4 000 munkahelyet biztosítottak uniós forrásokból, és mintegy 30 000 munkahelyet tartottak fenn. Alsó-Bajorország közel hárommilliárd eurós beruházással mintegy 400 millió euró uniós támogatásban részesült.

jún. 3. 13:32
 13/21 anonim ***** válasza:
44%

Kedves kérdező, alapvetően én is így látom a jelenlegi helyzetet.

Az a baj, hogy Baroso óta volt egy Juncker és amefy Ursula.

Ez alatt teljesen identitását vesztette Európa, nem kezeli jól a migrációt, nem kezeli jól az ukrán háborút, még a saját mezőgazdaságát és a korrupciót sem.


Élek a gyanúval, hogy direkt csinálják.lsd Lengyelország.

Amióta az idióta Tusk lett a miniszterelnök, nincs is baj a jogállamisággal ( még a köztévé elleni dolgok is rendben vannak)!

Nagyon kilátszik a lóláb.

Kettős mérce, politikai zsarolás, közben euró százmilliárdokat akarnak Ukrajnába tolni.

És nem mellesleg, amúgy MILYEN alapon avatkozik be fegyverekkel (egyenlőre még) át EU egy NEM EU és NATO országok között konfliktusba??.....

Ezen valaki komolyan elgondolkodott már???

jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%

Mi ez az angolul feltett kérdés?

Egy magyar oldalon tiszteld meg a magyarokat hogy magyarul elég legyen feltenni egy kérdést és elég legyen magyarul válaszolni rá.


Én nemzeti érzelmű emberként a történelmi hagyományokra támaszkodva nem felejtem hogy az oroszok milyen pusztításokat tettek hazánkban és Európában.

Szeretném ha nem a propagandára hallgatna a nemzeti tábor, hanem megpróbálna ép ésszel a magyarok évszázados történelmi tapasztalatai és gyökere szerint állást foglalni ebben a kérdésben.

jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Jeffrey Spender ***** válasza:
26%

# 14


Magyarországnak milyen évszázados sérelmei vannak az oroszokkal ?


Nem a németek, és az osztrákok műveltek évszázados pusztítást Magyarországon ?

jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%
15. Sötét vagy ha ilyeneket kérdezel. Sajnállak.
jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Jeffrey Spender ***** válasza:

# 16


Magyarország 1541 nyomán osztrák érdekszféra lett, de attól még nem volt jó ez, nem véletlenül többször szabadságharcoltunk az osztrák ellen.


Oroszok 1547 óta léteznek, a mi történelmünkben irrelevánsak az oroszok, ténylegesen 1945 - 1991 között voltunk velünk rosszban, de az meg a teljesen elhibázott II. vh-s részvételünk következménye volt.

jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

#14: Köszönöm a kommentet.

Mivel Manfred Weber nem valószínű, hogy tud magyarul, de angolul tudom, hogy beszél, ezért meg kívántam hagyni neki a válaszolás jogát.

Továbbá növelni kívántam a kérdés által elért személyek számát.

Annyiban igazat adok, hogy a ChatGPT4o már olyan intelligens, hogy szinkrontolmácsolásra is képes, így a nyelv 'melyiksége' kezdi elveszteni a hatását, hiszen mindenki beszélhet a saját nyelvén bárkihez.

Aki a magyart favorizálja - én is -, azok válaszoljanak magyarul.

De: szuper lenne a Viktor szigeten elmondott békemenetes beszédét több nyelvű aláírással is elérhetővé tenni a YouTube-on, előnyös lenne ugyanis, ha Európa nem magyarul beszélő népessége is érthetné közvetlenül. Pl. Manfred Weber :)

jún. 4. 11:51
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek, hogy Manfred Weber idetalálna és elolvasná ezeket a kommenteket. Túl elfoglalt ehhez.

Ha fel akarod venni vele a kapcsolatot, írj neki emailt. Valószínűleg a titkársága fog válaszolni, de elég nagy az esély, hogy a napi több száz levélből, amit ezek a politikusok kapnak, csak egy-kettőre válaszolnak.

Viktor beszédeit meg azonnal kielemzik a CNN meg egyéb médiumok erre képzett tudósítói és szétkürtölik a világban. A vezető német, francia, amerikai, stb. politikusok már biztos tudják, hogy a brekeke-meneten mit hordott össze.

jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Itt van az elérhetősége:

[link]

jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!