Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted most kellene abbahag...

Szerinted most kellene abbahagyni a háborút vagy csak akkor ha Ukrajna visszafoglalta a megszállt területeket?

Figyelt kérdés

2023. jún. 8. 17:44
A kérdező szavazást indított:
Most
Csak ha visszaszerezték a területeket.
Más
Tartózkodom
40 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem most.


De az ukrán vezetés politikai felelőssége hogy megér-e annyi emberéletet a területek visszaszerzése aki ott fognak meghalni.


Mondjuk zselé eddigi ténykedéséből az látszik hogy ő hajlandó feláldozni az utolsó ukránt is ha a bankszámlája hízlalása és az amerikai tartótisztjei ezt kívánják.

2023. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
92%
Krími háború is befejeződött vagy legalábbis alabbhagyott, mégse szerezte vissza Ukrajna. A háborúnak vége lesz de békeszerződés szerintem nem lesz. Ugyanaz fog fennállni mint Koszovó esetében, így hosszútávon egy vitatott jogállású, de orosz fennhatóság alatt álló terület lesz. Nyilván ezt Ukrajna és a világ nyugati része sosem fogja elfogadni, de hallgatólagosan beleegyezik.
2023. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
82%

Nem kedvelem egyik oldalt sem, szerintem gyökérség amit csinálnak és jobb lenne mihamarabb befejezni.


Az "ellentámadás" magyarul bedobnak még néhány embert a húsdarálóba, hogy legyilkolhassanak még pár ezer embert.

2023. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
88%
Attól tartok az a pár ezer közelebb lesz az 50 ezerhez ha a teljes fronton támadni akarnak.
2023. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
18%

Mostmár úgy vagyok vele, hogy egy ennyire önpusztító, makacs Ukrajna megérdemli a sorsát, és harcoljon az utolsó ukrán állampolgár is, amíg meg nem szűnik létezni.

A háborúnak csak úgy lehet vége, ha Ukrajna teljesen megszűnik létezni.

2023. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Visszafoglalja Ukrajna a megszállt területeket?
2023. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem szabad abbahagyni. Ukrajnát még a térképről is le kell radírozni.
2023. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
59%
A sok ruszkinyalonc de elfelejtette a 40 éves vendégeskedésüket.
2023. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
40%

#8

Az ő rokonságuk vélhetően haszonélvezői voltak a ruszki megszállásnak. Vagy csak szimplán az FSZB-től kapják a napi betevőt.

2023. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el sem kellett volna kezdeni.
2023. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!