Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A videóban elhangzottak...

A videóban elhangzottak alapján mentálisan egészségesnek lehet nevezni az ilyen embereket?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=S1pW6r9kjiw&ab_channel=GoodM..

11:43-nál azt mondja, hog a gender az nem mindig egy statikus állapot és az angol semleges Ő-t (they/them) úgy használják ahogy éppen akarják ("using they/them is what they want right now")

Ha a disszociatív személyiségzavart és a skizofréniát mentális betegségnek tekintjük, akkor az olyan személyt aki váltogatja az úgynevezett társadalmi nemét azt miért nem?



2023. ápr. 24. 02:32
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Azok a bizonyos kutatók erős politikai lobbi miatt hoztak ilyen nevetséges eredményeket egy olyan témában ami egy normálisabb világban nem is kellene hogy téma legyen annyira egyértelmű. 17-es persze hogy nem én döntöm el, hanem a természet. Ugye tudjátok hogy ti most a természet rendje ellen foglaltok állást?
2023. ápr. 24. 16:43
 22/50 anonim ***** válasza:
91%

Azért ettől a magabiztosságtól mindig a falra mászom: én egy személyben tudom, hogy mik a természet törvényei, és minden tudós, aki nekem ellentmond, az politikai lobbi nyomására teszi.


Tényleg nulla önkritika van benned?

2023. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Melyik része nem világos? A férfi férfi a nő meg nő. Öltözhetnek ahogy akarnak, megcsonkíthatják magukat, használhatnak akármilyen névmásokat, vonzódhatnak akihez akarnak ettől még a tény az tény marad.
2023. ápr. 24. 17:29
 24/50 anonim ***** válasza:
91%

"Melyik része nem világos?"


Az bazmeg, hogy ha a teljes tudományos társadalom ellentmond nekem, akkor én azt csinálom, hogy egy kicsit utánaolvasok a témának, mert feltételezem, hogy valamit rosszul tudok, vagy félreértettem. Te meg simán letudod azzal, hogy mind hülyék, meg lobbi nyomására hazudnak.


Kicsi spoiler: amikor utánaolvasol a témának, nem az fog kiderülni, hogy a férfi is lehet nő, hanem az, hogy az egész témát értetted félre.


[link]

2023. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekelnek az ilyen áltudományos baromságok. Ha egy férfi szeret takarítani vagy egy nő fizikai munkát végez még nem lesz “társadalmilag” ellenkező nemű.

És ha csak a “társadalmi nem” különbözik egyeseknél, akkor miért kell megváltoztatni a külsőt vagy az öltözködést? Nem az tesz nővé valakit hogy mit visel. Ezek az emberek valamilyen komplexusban szenvednek és így vetítik ki az emberek felé. A videóban is azt mondja a nő hogy nem statikus a dolog, akkor évente változtathatja a személyi azonosságát vagy mi? Tiszta diliház, te pedig próbálod eladni mintha ez normális lenne.

2023. ápr. 24. 17:53
 26/50 anonim ***** válasza:
91%

"Engem nem érdekelnek az ilyen áltudományos baromságok."


Erről beszéltem: úgy nem lehet vitatkozni, ha szimplán áltudományos baromságnak állítod be azt, amit nem értesz. Akkor hagyjuk az egészet, ne tegyél fel kérdést. Ha van benned minimális nyitottság, akkor beszélgessünk, egyébként meg hagyjuk a picsába az egészet.


Csak akkor légyszi, ne is írj ki kérdéseket, mert megtévesztő. Még a végén azt hiszem, hogy tényleg kíváncsi vagy valamire.

2023. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Nem rémlik, hogy a kérdésre válaszoltál volna.
2023. ápr. 24. 18:16
 28/50 anonim ***** válasza:
Válaszolok akkor, én máshonnan. A társadalmi nem szociológiai kérdés, nem biológiai és főleg nem patológiai vagy pszichopatológiai. Ha egy radikális muszlim országban élnél, akkor hangosan követelnéd a sáriát, hiszen az isten törvénye, miközben ez is hasonló mértékű összekeverése teológiának és jognak.
2023. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
De akkor miért kell a kinézeten változtatni? Szerinted a megjelenés az nem a biológiai adottságokon alapszik?
2023. ápr. 24. 20:00
 30/50 anonim ***** válasza:

"Nem rémlik, hogy a kérdésre válaszoltál volna."


Pedig válaszoltam, én voltam a kettes hosszászóló.


"A társadalmi nem szociológiai kérdés, nem biológiai és főleg nem patológiai vagy pszichopatológiai."


Sajnos neki ez áltudományos hülyeség, amit politikai propaganda erőltet. Erről a pontról nehéz elmozdulni.

2023. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!