Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajna jogállam, de Magyarors...

Ukrajna jogállam, de Magyarország nem?

Figyelt kérdés
Az Európai Parlament legalábbis ezt mondja.
2022. okt. 21. 07:05
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt az eleje!

VÁjog!

Az ilyen urszula-féle korcsok már a saját anyjukat is "megcsinálnák az útszéli bokor mögött", ha össze tudják valahogyan boronálni az elvakult orosz-fóbiájukkal. Arról már ne is beszéljünk, hogy - ahogy a port lehordja mindenről a szél, - nagyobb a korrupció a saját házuk táján, mint azokon a helyeken, amelyeket visszatérő rendszerességgel és módszerességgel emiatt piszkálnak.

Nem vagyok oroszbarát, de azon azért érdemes elgondolkodnia mindenkinek, hogy milyen kedvezmények, lehetőségek sorozata hullott a Zelenszkij ölébe, amelyek még a gondolat szintjére sem juthattak volna el, ha nem az Orosz Föderáció ellen irányultak volna.

2022. okt. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
22%
Egyik sem jogállam.
2022. okt. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy a Te korlátolt agyad mit fogad el bizonyítéknak, az egyéni szociális problémád.

Szüleid max. kezeltetnek, ha eddig nem tették :)

2022. okt. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
16%

Kérlek, ne beszélj igy velem!

Én nem sértegettelek, nem személyeskedtem veled! Egyetlen dolgot kértem, hogy bizonyitsd az állitásaidat, de ehelyett csak alpári hangnemben válaszolsz!

2022. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
70%
Megint nem vetted be a gyógyszered?
2022. okt. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
26%
Ha bevettem volna, az változtatna bármit is a te alpári stilusodon és azon, hogy személyeskedsz másokkal válasz helyett?
2022. okt. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2022. okt. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
37%

Rendben, bevettem a kért gyógyszereket, légyszives alpári stilus és személyeskedés nélkül, próbáld már meg bizonyitani, azt amit leirtál!

Köszönöm!

2022. okt. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
82%

Az... Kérdezzék azt, akit büntetlenül szájba verhetnek, mert magyarul szólal meg Kárpátalján.


Amúgy jelenleg se Magyarország, se Ukrajna nem jogállam. Ahogy ténylegesen jogállamként működő ország igen kevés van a világon.

2022. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
70%
28 Csak előtte bizonyítsd be, hogy bevetted, kérlek :)) Mert addig sajnos nem válaszolhatok:)
2022. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!