Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajna jogállam, de Magyarors...

Ukrajna jogállam, de Magyarország nem?

Figyelt kérdés
Az Európai Parlament legalábbis ezt mondja.
2022. okt. 21. 07:05
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
96%

Akkor költözz oda!


Hahhahhahha...

2022. okt. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
0%
És, ha odaköltöznék és kiderülne, hogy semmi sem igaz abból, amit mondasz, akkor is szabadon puffoghatnád ezeket!
2022. okt. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
96%

Amikor Ukrajnában dúl a háború és emberek elmenekülnek, az üresen maradt lakásokat páran fosztogatni kezdik. Na azt mondja a népharag, meg kell az ilyet büntetni, oszlophoz kötözni. Meg is teszik.

Tényleg csak azokkal, akit rajta kaptak?

Tényleg bárki jogosan ítélkezik így a másik felett?

Tényleg csak azokat kötözték ki aki lopott, vagy azokat is akikre csak ráfogták? Mondjuk egy szomszédra, akit sose kedveltem

Dehát, aki egy másik rendszerben szocializálódott és oda húz a szíve, azt az ilyen "perek" nosztalgiával töltik el.


Szóval Ukrajna JOGállam? Az EU szerint igen. Ez csak egyetlen apró, de konkrét példa.

2022. okt. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
0%
13as, erről van valami bizonyitékod?
2022. okt. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

14-es

Pár tucat helyi és külföldi tudósítás annak számít?

Van bizonyítékod arra, hogy ezek a tudósítások hamisítványok?

Vagy az csak arra bizonyíték, hogy tényleg orosz tankok voltak Kievnél?


Az ott élő ismerőseim elbeszélései pedig gondolom szimpla hazugságok.

2022. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 sörpocak ***** válasza:
87%

Az EU nem foglalkozik Ukrajna jogállamiságával. Miért kellene neki? A háború kitörése előtt is megállapítottak már egy csomó korrupciós és jogállamisági aggályt Ukrajnával kapcsolatban, mikor arról volt szó, hogy csatlakozhatnak-e, de mivel annak sem aktualitása nem volt, sem politikai támogatottsága, különösebben foglalkozni sem kellett a témával. És most hogy háború van, speciális esetéből adódóan még annyira sem tudják úgy értékelni a dolgokat.


Nagyjából azzal egyenértékű a kérdező látszatérvelése, mint mikor a suliban leszidott rossz gyerek azzal védekezik, hogy "de a másik iskolában Jancsi bezzeg jó gyerek?!". A tanárnak mi f*sz köze van/volt másik iskolában lévő gyerekhez? Érdektelen az összehasonlítás.

2022. okt. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
42%

Nem, én nem cáfoltam semmi és nem is állitottam semmit!


Nem én vagyok az, aki leir valamit és nem tudja az bizonyitani! Én arra vagyok kiváncsi, hogy mi a bizonyiték arra, amiket leirtál! Ha tudod ezt bizonyitani, akkor megemelem a kalapom előtted és elismerem, hogy igazad van!

2022. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
87%
Lesz@rom mit mondanak, hazudnak egyfolytában!
2022. okt. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Ott van öcsém a válaszomban.

Amúgy nem értem, miért akarnék neked bármit is bizonyítani?

Pont nem érdekel, mit gondolsz.

2022. okt. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, hogy nem érdekel, mit mondok, ezért irsz olyanokat, amiket irsz, minden bizonyiték nélkül!
2022. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!