Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Leszámolhatunk egy illúzióval...

Leszámolhatunk egy illúzióval VAGY nincs még veszve minden és...?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy a II. világháború végefelé a náci fanatikusok mindig azzal jöttek, hogy...jön a csodafegyver, hitler készül, beindul a náci gépezet, készül az ellencsapás, most már aztán...az eredmény ismert.


Nem jött a csodafegyver és Hitler ott végezte ahol és úgy ahogy...


Most az oroszokkal kapcsolatban is a fanatikusaik azzal jönnek, hogy...na, most már akkor tényleg beindulunk, stb...!


Az lesz ennek is a vége?!


Bevallom én mint kommunista nagy reményekkel néztem februárban az események elé (emlékszem voltak olyan tankok amelyeken lengett a szovjet zászló) és élőben néztem az Euronews-on múlt héten az annektálást (bevallom megkönnyeztem amikor a négy megye vezetője szintén könnyes szemmel vigyázállásban hallgatta Vlagyimir Vlagyimiroviccsal a himnuszt-én is vigyázállásban álltam!) és...magánügy, minek teregessem ki az elgondolásaimat.


A lényeg, hogy nagy a csalódás orosz berkekben mert én is az egykori legyőzhetetlen Vörös Hadseregből indultam ki (ismerem a régi hősöket, hőstetteket, amikor a nép EGYÜTT, VÁLLVETVE a hadsereggel és...ide nekünk az oroszlánt is!!!)...csalódott vagyok.


De valami csodában, valami újult erőben bízni kell és egyszerűen nem érhet véget úgy ez a kaland mint Hitleré!


Össze kell szedni magunkat, előre...FEL BERLINIG!


A nyugat, látjuk milyen aljas. Tömi fegyverrel az ukrán nácikat mi pdig hátrálunk. Ez nem létezik, hogy így érjen véget! Hogy Oroszországot felszámolják és apró bábállamok, "elembétékú" aktivisták, migránsok hemzsegjenek a földjén!


Nem adhatjuk fel!


Előre!!!


Kell egy apró siker ami a népet, a hadsereget lángba borítja és együtt, vállvetve újult erővel...FEL BERLINIG!


Erőt kell, hogy adjon a régi harcosok emléke és útmutatásul szolgáljon!


https://www.youtube.com/watch?v=tpvq3hmCKCs


Éljen Oroszország, Éljen a párt, Éljen az eszme, Éljen a Szovjetunió ELVTÁRSAK!


Előre!


Ui:Az írásom elején nagyon el voltam keseredve de most már minden rendben van. Kiírtam magamból a szomorúságot és előre nézve GYŐZÜNK!!!


Éljen Lenin!


2022. okt. 6. 13:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#9 Szerintem a skizónak lehetnek tiszta pillanatai. Ez szegény teljesen elveszett.
2022. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A kommunizmus megbukott, nem mondta még senki kérdező?
2022. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

És egy dolgot elfelejtettem, kihagytam velük kapcsolatban pedig ez a "lényeg".


Ők mint köpönyegforgatók mérhetetlenül gazdagok és jól szituáltak. Persze ez evidens is hiszen aki mindig jó helyen van annak sosem üres a zsebe!


Amikor egy eszme létrejön az ilyenektől kell óvakodni mint azok akiket jellemeztem. Mert ők ugyan dörgölőznek de az első adandó alkalommal amikor baj van elosonnak a másik táborba. Hogyan kell ellenük védekezni, hogyan kell ellenük fellépni? Ki kell őket ismerni. Nekem vannak orosz kommunista kapcsolataim és listám is. És erről ennyit.


Azért a második gúnyolódónak válaszolnék is:


Oroszországban a második legnagyobb politikai erő a megbecsült kommunista párt. Virágzik az úttörő élet is és minden, minden olyan szervezet amely kommunista. Nem véletlen, hogy a párt honvédő háborút hirdetett. És Vlagyimir Vlagyimirovics minden megnyilvánulásából süt a kommunista hozzáállás.


Így csak egy kommunista beszélhet:


[link]


[link]


És ne idézzem már tovább...


Győzni fog Oroszország és a világ ÚJRArendezése kapcsán fontos feladat lesz, hogy a köpönyegforgatókat felismerjük és ne kérjünk belőlük!

2022. okt. 6. 14:21
 14/17 A kérdező kommentje:

"A felmenőim nem voltak rendszerhűek rendszerváltás előtt sem,..."


Simán, szemérmetlenül hazudsz.

2022. okt. 6. 14:24
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te mit szívtál amúgy?😅😅
2022. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni kérdező. Vannak kitűnő szakemberek és bogyók amik segítenek ezen. Ha holnap reggelig nem múlna el azért keresd fel a háziorvost.
2022. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 progizo ***** válasza:

Az oroszok nem adtak nekünk soha semmit, csak elvettek tőlünk, főleg kommunistákként: országrészeket (köztük Kárpátalját), vagyontárgyakat, emberéleteket.

Persze az ukránok sem különbek, ha a magyarok nyomorgatásáról van szó, úgyhogy ez a két szemét banda felőlem úgy írthatja egymást, ahogy bírja és akarja.

FUCKraina!!!

2022. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!