Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Leszámolhatunk egy illúzióval...

Leszámolhatunk egy illúzióval VAGY nincs még veszve minden és...?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy a II. világháború végefelé a náci fanatikusok mindig azzal jöttek, hogy...jön a csodafegyver, hitler készül, beindul a náci gépezet, készül az ellencsapás, most már aztán...az eredmény ismert.


Nem jött a csodafegyver és Hitler ott végezte ahol és úgy ahogy...


Most az oroszokkal kapcsolatban is a fanatikusaik azzal jönnek, hogy...na, most már akkor tényleg beindulunk, stb...!


Az lesz ennek is a vége?!


Bevallom én mint kommunista nagy reményekkel néztem februárban az események elé (emlékszem voltak olyan tankok amelyeken lengett a szovjet zászló) és élőben néztem az Euronews-on múlt héten az annektálást (bevallom megkönnyeztem amikor a négy megye vezetője szintén könnyes szemmel vigyázállásban hallgatta Vlagyimir Vlagyimiroviccsal a himnuszt-én is vigyázállásban álltam!) és...magánügy, minek teregessem ki az elgondolásaimat.


A lényeg, hogy nagy a csalódás orosz berkekben mert én is az egykori legyőzhetetlen Vörös Hadseregből indultam ki (ismerem a régi hősöket, hőstetteket, amikor a nép EGYÜTT, VÁLLVETVE a hadsereggel és...ide nekünk az oroszlánt is!!!)...csalódott vagyok.


De valami csodában, valami újult erőben bízni kell és egyszerűen nem érhet véget úgy ez a kaland mint Hitleré!


Össze kell szedni magunkat, előre...FEL BERLINIG!


A nyugat, látjuk milyen aljas. Tömi fegyverrel az ukrán nácikat mi pdig hátrálunk. Ez nem létezik, hogy így érjen véget! Hogy Oroszországot felszámolják és apró bábállamok, "elembétékú" aktivisták, migránsok hemzsegjenek a földjén!


Nem adhatjuk fel!


Előre!!!


Kell egy apró siker ami a népet, a hadsereget lángba borítja és együtt, vállvetve újult erővel...FEL BERLINIG!


Erőt kell, hogy adjon a régi harcosok emléke és útmutatásul szolgáljon!


https://www.youtube.com/watch?v=tpvq3hmCKCs


Éljen Oroszország, Éljen a párt, Éljen az eszme, Éljen a Szovjetunió ELVTÁRSAK!


Előre!


Ui:Az írásom elején nagyon el voltam keseredve de most már minden rendben van. Kiírtam magamból a szomorúságot és előre nézve GYŐZÜNK!!!


Éljen Lenin!


2022. okt. 6. 13:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni most valaki ráér és trollkodik vagy teljesen elment az illetőnek az esze.
2022. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha kommunista vagy, akkor el árulok valamit. Putyin nem kommunista, sőt volt már olyan hogy öreg kommunistákból álló tüntetést is szétveretett. Ő egy szimpla autokrata vezető ideológia és irányultság nélkül.
2022. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Fel, fel vörösök, proletárok! Fel ti éhes proletárok!!
2022. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan komcsi, aki 30 év után most ébredt fel valami delírium-mámorból.

Nem tudom mit iszik, de biztos jó cucc.

2022. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Akik gúnyolódnak (tehetik hisz nekik áll a zászló az oroszok nem állnak jól...) egyrészt jogukban áll DE...arra kíváncsi lennék, hogy elsöprő orosz győzelem és Vlagyimir Vlagyirovics minden elgondolásának megvalósulása után VAJON mit mondanának!


Most gúnyolódnak, mocskolódnak, aljasul.


Tehetik. Jogukban áll.


De akkor, orosz győzelem után mit mondanának...?


Elárulom.


Ők lennének a leghangosabb orosz pártiak.


Te és te és te és te...az a négy aki eddig gúnyosan "válaszolt". És a többi hozzájuk hasonló.


Akkor ők lesznek a leghangosabb orosz pártiak.


Nincs aljasabb az embernél...

2022. okt. 6. 14:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Még azért nem teljesen józan. Vagy rátöltött..
2022. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
#5 Kar ábrándozni, az oroszok úgysem tudják legyűrni Ukrajnát.
2022. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ez a négy "hozzászóló" aki kigúnyolt olyan emberek akik mindig minden körülmények között oda állnak ahol a győzelem van! Ők, vagy a felmenőik a rendszerváltás előtt vezető pozicióban voltak. aztán köpönyeget cseréltek. Most is mert jól állnak az ukránok gúnyolnak. De amikor ESETLEG megfordul a szél és az oroszok győznek végképp ESETLEG akkor...akkor oroszpártiak lesznek és tőlem is hangosabban fogják éltetni az oroszokat.


Nincs aljasabb az embernél...

2022. okt. 6. 14:10
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 Lehet hogy szimplan skizofrén...
2022. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#8 A felmenőim nem voltak rendszerhűek rendszerváltás előtt sem, köptek arra a rendszerre.

A szél nem fog megfordulni, Putyin marad a Kremlben, nem mer neki menni a NATO-nak.

2022. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!