Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajna nem jön rá sehogy sem...

Ukrajna nem jön rá sehogy sem lehet NATO tag ameddig aktív konfliktussal rendelkezik azaz területi viták,meg persze a háború?

Figyelt kérdés
Olvastam twitteren Ukrajna hazudott NATO tagok akarnak lenni pedig már közölték mégsem akarunk mert a NATO tagok megvétózzák meg a szabályzatban is benne van rendezni kell a területi vitákat elég megnézni grúziát ők se rendezték majd ha lemondanak róla akkor jöhetnek.

2022. máj. 4. 21:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"de miért annyira jó ez a nato?"


A NATO-nak az a lényege, hogy védelmet ad. A nagy és erős ország kisemmizi a gyengét ez lehet Amerika, Kína vagy Oroszország. Tényleges független ország szerintem nincsen. Még Svájc sem az. Ők is nyugati kötődéssel vannak.

2022. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#10 Igen persze a Fidesz a háborús bűnös :D
2022. máj. 4. 22:08
 13/21 A kérdező kommentje:
#11 de épp hogy a NATO miatt támadták meg őket ha befejezik a tárgyalásokat lehet Putyin nem támadja meg őket de lehet igen de mivel nem tettek így ezért nem tudhatjuk meg mi történt volna.
2022. máj. 4. 22:10
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
#13 Ez egy indok. Nem az ok. AZ ok az nem más, mint , hogy Putyin fel szeretné támasztani a Szovjetuniót még, ha csak képletesen is. Ukrajna nem lehet önálló, mert az oroszok szomszédjai. Mint Fehéroroszország sem mivel ők gyengék és nincs aki kiálljon értük
2022. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#14 Nemtom ez a szovjetuniós mese alaptalan valami más indok lehet a háttérben gyakorlatilag a Belarusz hadsereget se tudta belerángatni a háborúba pedig állítólag lukasenka a szolgája aki bármit megtesz de érdekes mód nem vonult hadba a belarusz hadsereg pedig nem kis méretű az se talán azzal sikerül komolyabb nyomást elérni Ukrajnára de a taktikának semmi értelme nem volt északon mintha nem érdekelte volna őket hogy vesztenek mindent egy lapra feltettek hogy majd kapitulál az ukrán kormány ami elég furcsa. Délen meg donbassz keleti részén ahol tapasztaltabb ukrán csapatok voltak ott egész jól ment az oroszoknak de az északi frontot nemtom miért rontották el ennyire sosem szabad 1 lapra feltenni mindent.
2022. máj. 5. 01:01
 16/21 anonim ***** válasza:
Sajnálod hogy nem ugy megy az oroszoknak ahogy tervezték?
2022. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#16 kicsit igen mert nagyon szeretem az orosz dolgokat de sajnálom ukrajnát is meg nem értem hogy miért gondolták ilyen lazán és tettek fel egylapra mindent azaz úgy is kapitulál ukrajna ugyanakkor délen jól ment az offenzíva ahol van a gát ami a krímbe akadályozta meg a vízet meg persze donbassba ahol vannak az olaj meg gáz források már csak a krímtől nyugatra levő fekete tengeri olaj meg gázforrásokat kell bebiztosítani. Már ha ez a B terv.
2022. máj. 6. 12:39
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha az orosz érdekszférába tartoznánk akkor annak is örülnél?

Szerinted Magyarország inkább keleti vagy nyugati ország legyen?

2022. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
#18 semelyik érdekszférába ne tartozzunk szerintem mert már elég volt legyünk függetlenek. Jelenleg a nyugatiba tartozunk de lassan túl kellene lépni ezeken és már bolygókat gyarmatosítani nem pedig versenyezni egymás ellen.
2022. máj. 6. 21:36
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 Csak ez nem lehetséges
2022. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!