Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sokan nem gondolták, hogy...

Sokan nem gondolták, hogy lesz Ukrán háború, van esély atomháborúra?

Figyelt kérdés

Mi van ha az oroszok új titkos fegyverekkel szétlövik USÁ-t? Olyan közelről, hogy válaszolni se tudnak majd?

Olyan hiperszónikus rakétáik vannak amiket lelőni se lehet.


2022. márc. 15. 09:10
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

19

Igen persze. Meg a picsogó orosz katonák akik Ukrajnát dicsőítik is magukat videózzák. Ennyire ne legyél már agyhalott.

2022. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
16! Tehát 2022ben egy cirkálórakéta lenne a fejlett orosz haditechnika bizonyítéka? Amilyenek nyugaton már 30 éve vannak? Mert akkor ha ez a csúcs akkor tényleg nincs mitöl félnie a NATOnak...
2022. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
81%

Eddig optimista voltam az atomháborút illetőleg, de ez a tegnapi hír nagyon lesújtott. Nagyon úgy néz ki, hogy a visszaszámlálás elindult. A nemzetközi vizek blokkolása közvetlen konfrontációt jelent, vagyis casus belli. Ha ilyen tempóban nyomják az eszkalációt, talán heteink lehetnek hátra míg megnyomják a nagy piros reset gombot. Tök mindegy hogy az USA-nak vagy az oroszoknak keményebb most a dákója, már a 70-es években megvolt mindkettőnek a képessége lenullázni az anyabolygót, és ez azóta csak rosszabbodott Persze közben az USA Jemenben most is vígan bombázgatja a városokat, de hát azok demokratikus bombák, így csak a jemenieket érdekli.

Ezek tegnapi hírek, és vessük azzal össze, hogy azt mondták nemrég a ruszkik a franciáknak, hogy egy kereskedelmi háború könnyen igazivá válik.

"Az amerikai kormányzat továbbra is mérlegeli az összes lehetséges büntetőintézkedést Oroszországgal szemben, akár teljes kereskedelmi embargó is jöhet – írta a CNBC riportere a Twitteren a pénzügyminiszter-helyettesre hivatkozva.


További lehetséges szankciókat vetne ki az amerikai kormányzat Oroszországra azt követően, hogy a héten már betiltották az orosz olaj importját. Az USA vezetése semmilyen lehetőséget nem vet el, így szóba kerülhet akár a teljes kereskedelmi embargó, a nemzetközi vizekhez való hozzáférés blokkolása, a nikkel, uránium és titánium importtilalma, illetve az oroszok kriptoeszközeinek blokkolása."

2022. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

"Mert akkor ha ez a csúcs akkor tényleg nincs mitöl félnie a NATOnak.."


Nektek elmentek otthonról akik Nato-orosz háborút emlegettek. Nincs semmi felelőségtudatotok. Biden is hol igy beszél hol meg mint egy esztelen. Néha azt mondja nem lesz légtérzár mert atomh@ború lenne, néha meg fenyegetőzik, hogy a Nato teljes erővel fellép ha ez meg az történik.

2022. márc. 15. 09:52
 25/39 anonim ***** válasza:
58%
Én tökre várom már hogy leatomozzák a ruszkikat. Végre megmutatják nekik, hogy hol a helyük.
2022. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

@23!


Igen pontosan ettől félek én is. Mi van ha elszakad a cérna a nagy büntetgető nyugat miatt Putyinnál?

2022. márc. 15. 09:54
 27/39 anonim ***** válasza:
89%
Putyin feltett mindent egy lapra, mégpedig Kínára. Most gőzerővel megy a diplomácia hogy leválasszák őket az oroszokról, de ha Putyin akkora stratéga ahogy tűnik, ez nem fog sikerülni. Én ebben bízok, mert ha a muszkák egyedül maradnak, és beszorulnak, akkor jön a "halott kéz" projekt, ha már ők pusztulnak, pusztuljon mindenki. Tegnap baxtak oda a Fekete-tenger felett repkedő vadászgépekről a 800 km távolságra lévő lembergi katonai támaszpontra méteres pontossággal 30 olyan rakétát, ami atomtöltettel is felszerelhető. Egy életben maradt francia idegenlégiós zsoldos menekülés közben mondta hogy több száz amerikai katona is volt a támaszponton [link]
2022. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek szerint Putyin inkább kiirtja az egész Földet magával együtt, mint hogy lemondjon Ukrajnáról. Ez szerintem baromság. Még ha őrá magára ez igaz is, majd az emberei ilyet végrehajtanak? Kizárt, hacsak nem elmeintézeti ápoltakat alkalmaz.
2022. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

27! Komolyan ez lenne a naaagy orosz haditechnika? Hogy tudják azt amit az amerikai rakéták az Öböl-háborúban? 🤔 egyébként honnan szedted hogy azt a rakétát honnan indították? (Ha egyáltalán rakétavolt és nem bomba)

Mert elárulom nem vadászgépröl...és pláne nem 800kmröl.


Pláne semmi sem bizinyítja hogy a felvétel bármit is buzonyít csak mondom egy terepruhás francia mond valamit, ennyi.

2022. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

@29!


Én is úgy tudom a Fekete tenegerről inditották a rakétákat, és terveznek még több csapást is.

2022. márc. 15. 11:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!