Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha összefognának az EU-s...

Ha összefognának az EU-s országok szélsőjobbos pártjai, átalakíthatnák az EU-t egy új Római Birodalommá? Támogatnátok egy ilyen akciót?

Figyelt kérdés
Pl. bevezetnék a latin nyelvet közvetítőnyelvnek, közös hadsereget hoznának létre a római légiók alapján, EU parlament helyett Császár és Szenátus lenne, akik tógában járnak, visszahoznánk a klasszikus építészetet stb.

2021. dec. 6. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem, de te járhatsz tógában, ha nincs jobb dolgod.
2021. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Én bírom az ókori Rómát, szóval valahol tetszene a dolog, de reálisan nézve ez teljesen felesleges és marhaság.
2021. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

20:36: édesapám, próbáltál már latinul tanulni?

Én igen. Gyakorlatilag elsajátíthatatlan.

2021. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Azért arra kíváncsi vagyok, hogy a lövészdandár, a páncélozott jármű és a gépkarabély hogy van latinul.
2021. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Egyébként is az Európai radikális jobbos pártok inkább németállamokban gondolkodnak, és elutasitják az ilyen birodalmi jellegű államalakulatokat.
2021. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem kérünk a 4. birodalomból, abból jó nem fog kisülni.
2021. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es: legio pedites, currus loricatus, és impetum diripiat. Örülök, hogy segíthettem :D
2021. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem, mert nem is akarják.
2021. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

elég naiv elképzeléseid vannak ezzel kapcsolatban.

a széljobb frakció egyetlen célja az lett volna, hogy putyinnak meg a kínaiaknak érdeket érvényesítsenek, vétózgassanak az unión belül.

se világmegváltó tervek, se semmi más, csak besöpörni a pénzt.

2021. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Te is azt hiszed, hogy ha egy bármilyen szép nagy fasiszta birodalom alakulna, abban te csakis a cerka jó oldalán lehetsz, nem a szopóson, ahol nem annyira vidám az élet.
2021. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!