Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton tényleg járnak...

Nyugaton tényleg járnak transz emberek óvodákba, iskolákba előadásokat tartani?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor milyen előadásokat, miről szólnak és milyen céllal?

2021. aug. 22. 20:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
60%

"Az ilyen embereket a társadalomnak el kellene ítélni."


Épp ez az: én 25 éves koromig ezt gondoltam a melegekről. Aztán egy munkahelyen két meleg csávóval lettem összezárva és összehaverkodtunk. Nem lettem meleg, csak megszoktam, elfogadtam.


Gyanítom, ha így járnál egy travival, megenyhülnél te is.

2021. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

#21

Travival biztosan nem, meleggel simán.

2021. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
#21 A melegekkel szerintem kevés embernek van baja. Csak a videókban szereplők nem melegek, de még emberekhez sem hasonlíthatóak úgy kiöltöznek.
2021. aug. 22. 21:42
 24/28 anonim ***** válasza:
69%
Ahol beengedik őket. Ha nem engedik be, akkor erővel nem mennek be.
2021. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

19-es!

Van már, nem is egy! Keress a YT-on. Pl. sárkányembert!

2021. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
84%

Milyen érdekes, Egyes libernyák melegek még ezt is letagadják! Pedig semmi értelme!

Ezért kellett a pedofil-ellenes törvénybe beiktatni a propaganda tiltását!

2021. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Travival biztosan nem, meleggel simán"


Pontosan így gondoltam én is. Azért éreztem ellenszenvet, mert nem értettem, és nem tudtam hogyan viszonyuljak hozzá, és hogy én mire számíthatok őtőle.


Amikor sok időt töltesz együtt bármilyen emberrel, miközben hétköznapi problémák vesznek körül, akkor hirtelen nagyon lényegtelenné tud válni hogy milyen rassz, gender, fantasy lény az illető, mert egy ember lesz, aki ugyanolyan lakásban lakik, mint te, rezsit fizet, stb. Megszűnik minden misztérium.


Egyszer csak azt veszed észre, hogy a tök átlagos kollégád sipákolása sokkal jobban idegesít, mint az, hogy emez nőnek van öltözve, mivel igazából semmit sem árt neked a bohócjelmez. Nem lesz kedved sem bohócjelmezt húzni, de felgyújtani sem akarod már. Egyszerűen észre sem veszed. Cserébe elkezd dühíteni, ha valaki fikázza, mert amúgy tök jó kollégád :).


Mert igazából nagyon bizarr az ilyen maskara - nekem is nehéz értelmezni - de a helyzet az, hogy marhára ártalmatlan. Ugyanakkor mivel nem ismerjük ezeket az embereket, nem tudjuk, mik a szándékaik, mennyire bízhatunk bennük, mennyire veszélyesek ránk, a gyerekeinkre. A "lobbi" célja, hogy megmutassák, hogy semennyire.


"Milyen érdekes, Egyes libernyák melegek még ezt is letagadják! "


Amúgy nem letagadják, csak nem hiszik el. Azt gondolják, egy tipikus, kontextusából kiragadott, feszültségkeltő fake-news. Tegyük hozzá, lehet is benne valami, csak másképp. Igazából semmit sem tudunk a képek, videók hátteréről, csak annyit, hogy egy travi ül kisgyerekek körében, amiről gondolhatjuk, hogy nem lehet rá értelmes magyarázat, miközben az a tapasztalatom, hogy a kép mindig árnyaltabb.

2021. aug. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Csak egy rövid ismeretterjesztő megjegyzés:


drag queen =/= transznemű


Drag Queen: Direkt túlzásba vitt, a női sztereotípiákra épített előadóművészfajta, legtöbbjük cisz, heteró férfi. Célja: Feltűnni és előadni, szórakoztatni. Előfordulás: Előadóhelyek, meleg bárok, TV, néha nyugaton iskola


Transznemű: "Rossz testbe született", mindent megtesz, hogy a társadalmi nemét az ellenkező nemhez idomítsa pl hormonterápiával. Célja: Halkan beolvadni a társadalomba, hogy egyenrangú nő/férfi lehessen a ciszneműekkel. Előfordulás: hétköznapi életben mindenhol, általában kerüli a strandokat, vagy az olyan helyeket ahol a testéből többet látnak diszfória miatt.

2021. aug. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!