Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton tényleg járnak...

Nyugaton tényleg járnak transz emberek óvodákba, iskolákba előadásokat tartani?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor milyen előadásokat, miről szólnak és milyen céllal?

2021. aug. 22. 20:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

#10

Lehet, bár én utáltam a bohócokat, azt meg nem értem, hogy mi értelme női göncökben parádézni gyerekek előtt. Érzékenyítés, elfogadás, de konkrétan mi iránt? Szerintem ez inkább a beteg elmék exhibicionizmusának kielégítését szolgálja elsősorban.

2021. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
#11 Mondjuk az azért megnyugtató, hogy kislányok előtt csinálják. Tehát nem fiúk előtt hogy ők is öltözzenek csajnak.
2021. aug. 22. 21:09
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

#12

Nem csak kislányok előtt csinálják.

2021. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
34%

"Mondjuk lehet, hogy a kisgyerekek csak a bohócot látják bennük"


Pontosan. Gondolj vissza, hogyan gondolkodtál 5 évesen: el tudod kepzelni, hogy erről példát vegyél? Ez egy gyereknek nem különbözik egy jelmezes mikulástól.


"Mondjuk az azért megnyugtató, hogy kislányok előtt csinálják. Tehát nem fiúk előtt hogy ők is öltözzenek csajnak."


Senki nem akarja, hogy a kölykök nőnek öltözzenek, még a bohóc sem. A cél annyi, hogy a kissrácok ne dobálják meg a travikat az utcán, vagy a hasonló csoporttársukat ne dobják a kukába.

2021. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak a bohócot látják bennük a gyerekek.

De én az ilyen drag queen-es sz#rságokat simán elmebetegnek nyílvánítanám, ennek aztán tényleg semmi köze a melegséghez.

2021. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

#14

Szerinted a kölykök normálisnak kezdték el látni a bohóc előadások hatására azt, aki a hétköznapokban bohóc ruhában mászkált? Miért kellene a gyerekeket arra nevelni, hogy fogadják el, ha valaki férfi létére női ruhákban mászkál? Az ilyen embereket a társadalomnak el kellene ítélni.

2021. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
#16 De ezek nem is nőnek öltöznek szinte, hanem ilyen fxomtudja minek.
2021. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

#17

Igazad van, talán ez a legjobb leírás. Nőszerű fxomtudjaminek öltöznek.

2021. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak azt várom mikor találják ki egyesek hogy állatjelmezbe öltöznek, hogy ők nem emberek hanem állatok🤣🤣🦧🐂🐄🐖🐑
2021. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az lmbt érzékenyítés elég erős a nyugat-európai oktatási intézményekben.
2021. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!