Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek az USÁ-ról?...

Mi a véleményetek az USÁ-ról? Ha adódna lehetőség kivándorolnátok oda vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 20:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Én mennék, nekem tetszik.


Az biztos, hogy partvidéki államba nem szívesen költöznék, inkább a préri, vagy a sziklás hegység vidékére esetleg Alaszkába.

Nekem a Wyoming-Idaho-Montana hármas a kedvenc térségem, kellemesen hideg van, nem lakják túl sokan, nincsenek jelen a partvidéki liberális agymenések, és gyönyörű a táj.

2021. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
Az élet minden terén a legfejlettebb emberek élnek ott. Még szép, hogy mennék.
2021. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy mennék. Egyedül Dubaiba költöznék ki.
2021. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%
“ Az élet minden terén a legfejlettebb emberek élnek ott. Még szép, hogy mennék.” az ország kétharmada laposföld hívő
2021. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%
Természetesen mennék, hisz ott vannak a legszebb nők a világon. Brie Larsont elvenném feleségül.
2021. aug. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%

Nem mennék. Az usa-ban nagyon oda kell rá figyelni, hogy mit teszel.


Pl. alig találsz olyan élelmiszert, amiről biztos lehetsz benne, hogy megüti az európai mércét. A biztosításoknál/szerződéseknél mindig el kell olvasni a hivatkozott (még csak nem is apróbetűs) részeket, mert fizeted a havi 1000 dollár a pre-existing condition-re, aztán kiderül, hogy jah, amúgy a tied kivétel, mikor a biztosítónak kéne fizetnie.


Szerencsétlenkedhetsz azzal, hogy hitelkártyával fizetsz, majd időben tõrleszted, hiába van pénzed, csak azért, hogy a bankok is úgy gondolják, hogy van pénzed.


Saját ingatlanod csak a kisvárosokban lesz, de legalább fejenként egy hálószobád lesz + nappali + vendégszoba, mert az alatt nem hiszik el, hogy lehet élni.


Minden 16 fölötti személynek lesz autója és a havi 1000 dolláros tandíj nem fog drágának számítani.


Nekem valahogy nem hiányzik, túl macerásnak tűnik, ha jól akarod csinálni.

2021. aug. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Nyilvan nincs olyan orszag, ami 100%osan tokeletes, de az USA legtobb nezetevel egyetertek.
2021. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!