Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek az USÁ-ról?...

Mi a véleményetek az USÁ-ról? Ha adódna lehetőség kivándorolnátok oda vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 20:50
A kérdező szavazást indított:
Mennék
Nem mennék
51 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Igen, de csak gated communityba és a középső részébe, az a legnormálisabb.


Nincsenek sem redneckek, sem pedig azok a semlegesnemű meg blm-es idióták.

2021. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ..ha már úgy mehetnék ki hogy eleve megkapom az állampolgárságot akkor talán, de ha nem akkor nekem túl macerás lenne meg amúgy sem vonz az USA. Akkor inkább angliába.
2021. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés.


Egyrészt nagyon menőn hangzik Hollywood, a Marvel, és Stephen King, meg szinte az egész modern popkultúra hazájában lakhatnék, ahol sok mindenben tényleg nagy szabadság van, meg hatalmas lehetőségek.


Ugyanakkor az amerikai politika, és társadalom annyira nem jön be, mind liberális, mind konzervatív oldalon nagyon durva vélemények vannak ott, és a közbiztonság sem első osztályú.


Tulajonképpen azon kívül, hogy itthon szar a fizetés, sok bajom nincs Magyarországgal, szerintem ha kivándorlásra adnám a fejem, inkább itt Európában mennék el máshova, mondjuk Finnországba, mert nagyon introvertált ember vagyok és ott otthon érezném magam.

2021. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Sokkal nagyobbak a lehetőségek.
2021. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
A finneknél hideg van. Egy melegebb vérű ember nem vágyik oda még több pénzért sem.
2021. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Norbán ***** válasza:
58%

Már pakolnék is!


Nagy ország, sok lehetőség


Ha a fideszesek meg akarnak szabadulni egy libsitől, akkor intézzenek nekem zöldkártyát! :D

2021. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Ideiglenesen szívesen kimennék, de nem költöznék oda.

Amíg (hipotetikusan) kint dolgozom, addig nem zavar hogy nincs értelmes egészségügyi rendszer meg iskolarendszer. Ha komolyan beteg leszek, max hazautazom, és itthon megcsinálják majdnem ingyen. Főleg amerikai fizetésekhez képest majdnem ingyen... De ha már odaköltöznék, családot alapítanék, akkor nagyon is zavarnának ezek a dolgok. Inkább költöznék akkor már Nyugat-Európába.

2021. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Azokra a helyekre ahol nagyon tombol a BLM meg az LMBTQ nem mennék. Le lehet pontozni, de ha elmegyek akkor azt egy jobb, nyugodtabb életért tenném.
2021. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Európai ember nem tudná megszokni az usa arra épül hogy ne legyen saját tulajdonod még a zoknit is hitelből tudsz venni csak stb. A fizetés jól hangzik de csak európai szemmel, miután a legkissebb zugért is havi 4000$ nál kezdődik a bér elgondolkodtató
2021. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Majdnem egy évtizedet voltam külföldön, főleg Németországban, de én szeretek itthon lenni, mert pompásan érzem magam, semmi esetre sem mennék végleg sehová, pláne a tengeren túlra.

Angolul amúgy sem tudok valami jól és már nem is akarok vele bajlódni, a németet is kezdem felejteni, de már az sem nagyon érdekel.

Mindenütt jó, de a legjobb otthon!

2021. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!