Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » 100 nap múlva épül a magyar...

100 nap múlva épül a magyar vakcina gyár. Jövőre ezt se fogják el fogadni,mert ez is keleti?

Figyelt kérdés
Elindult a visszaszámlálás, száz nap múlva lerakják Debrecenben a magyar oltóanyaggyár alapkövét – jelentette be György László, a gazdasági stratégiáért és szabályozásért felelős államtitkár. Hangsúlyozta: a járvány megmutatta, hogy a patrióta gazdaságpolitika hasznos volt. Mint fogalmazott, a koronavírus-válság minket igazolt.

2021. máj. 17. 12:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Az attól függ, ha külföldi oltóanyagot gyártanak, amivel utazhatok külföldre, ahogy a 10. is írta (legyen igaza), szivesen beoltatom magam vele. Ha a céljaimnak megfelel (nem esik bajom, és élhetem az életem ahogy nekem tetszik) felőlem gyárthatják itt is, nem izgat.


Ha viszont valami népnemzethy hazafias magyar brand lesz, ami kicsit sárgább, kicsit savanyúbb, és csak itt jó, abból nem kérek kösz. Az én adagomról lemondok valaki olyan javára akinek szívügye a magyar termék, én meg oltakozok valamelyik szomszédos országban.

2021. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38%
Csupa jóindulat!
2021. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!