Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » 100 nap múlva épül a magyar...

100 nap múlva épül a magyar vakcina gyár. Jövőre ezt se fogják el fogadni,mert ez is keleti?

Figyelt kérdés
Elindult a visszaszámlálás, száz nap múlva lerakják Debrecenben a magyar oltóanyaggyár alapkövét – jelentette be György László, a gazdasági stratégiáért és szabályozásért felelős államtitkár. Hangsúlyozta: a járvány megmutatta, hogy a patrióta gazdaságpolitika hasznos volt. Mint fogalmazott, a koronavírus-válság minket igazolt.

2021. máj. 17. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Épül a fauszt.
2021. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz,akkor ezek nem rövid távra terveznek.Vagy tévedek?
2021. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha lesz vakcina, akkor is Pfizerrel vagy Modernával fogom oltatni magam, és szerintem vagyunk még így egy pár millióan az országban.
2021. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Én meg nem oltatom magam semmivel,és szerintem vagyunk még néhányan.
2021. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem azzal van baj, ha egy vakcina keleti, hanem ha tudományosan nem ellenőrzött.

No jó, ahhoz, hogy értsd mi a tudomány, legalább egy érettségit le kell tenned.

o1g

2021. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

#6

Ha ekkora igény van a nem mRNS alapú vakcinákra, akkor miért a Pfizerre vár éppen 3 millió ember, amikor más vakcinákat is kaphatnának?

2021. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a magyar gyárban gyártott vakcinát be fogjuk jelenteni az EU-nál és EU-engedélyes lesz.
2021. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
#7. Ezt tőlem kérdezed? Szerintem aki vakcinák között politikai alapon válogat, az fogyatékos. Leginkább húznia kéne mindenkinek oltakozni vakcináról függetlenül, de egyesek nekiállnak válogatni, mert nekik a vélt "legjobb" kell. Az ilyen debilekkel azért nehéz mit kezdeni. Csak azt remélem, hogy más halálához nem fognak hozzájárulni, legfeljebb csak a sajátjukhoz.
2021. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Az attól függ, hogy erre az oltóanyagra is Dr. Szíjjártó Péter virológus fogja azt mondani, hogy rendben van, mint a kínai oltóanyag esetében, vagy pedig normális, bevizsgált, több ország által is elismert, hosszú tesztelésen keresztül átment vakcináról lesz szó. Előbbi esetében köszönöm, átadom a sorban a helyem, utóbbi esetében jöhet.
2021. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem addigra minden vakcinát jóváhagyják.

Te azt hiszed, kérdező, hogy lesz saját, magyar fejlesztésű vakcina? Gyár≠gyógyszerlabor. Valamelyik már létező vakcinát (akár többfajtát is) fogunk gyártani licencre. Az indiaiak is hasonlóan csinálják, ő Astrát gyártanak Covishield néven.

2021. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!