Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sinopharm oltással milyen...

Sinopharm oltással milyen jövő vár rám?

Figyelt kérdés

Szeretnék utazni, küföldön munkát vállalni. És nem, nem Kirgizisztán, Bahrein, Szlovénia vagy épp Mozambik vonz.


Kérdéseim:

x) szerintetek a nyár folyamán elfogadja az Európai Gyógyszerügynökség és a WHO?

x) ha nem fogadja el, a Közép,- és Nyugat-Európai országok saját jogon vajon beengedik majd a Sinopharmmal oltottakat?

x) mikor "jár le" a Sinopharm hatékonysága, vagy egyáltalán lehet-e a jövőben kérnem, hogy oltsanak be egy másik vakcinával?



Megmondom őszintén, az oltásnál sokkal inkább tartottam praktikus szempontokat szem előtt, mintsem egészségvédelmet. Emiatt elítélhettek, ostorozhattok; ám a kérdésem nem erre irányul. Hanem arra, hogy véglegesen eltoltam, és néhány jelentéktelen vonzerővel bíró országon kívül évekig nem mehetek sehová, vagy van még esély a helyzetem javulására; és ha van, micsoda?



28F



2021. máj. 5. 21:20
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
(az első adagot már megkaptam, a másodikat a hónap folyamán kapom)
2021. máj. 5. 21:22
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
A WHO állítólag még a héten elfogadja.
2021. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

1. A WHO már kijelentette, hogy hatásos a Sinopharm.

2. A magyar oltási igazolványon nem látszik, mivel oltottak.

3. EU-s még a kanyarban sincs.

4. Valószínűleg pár hónap után mindegyik oltás veszít hatásosságából, szóval újraoltás minden esetben felmerül. (Pfizernél is, a gyártója szerint is)

5. Beláthatatlan, melyik ország mit ismer el majd x hónap múlva. Évekre előre tervezni lehetetlen bármit is ebben a témakörben. Ha mondjuk egy új mutáns elszabadul Mo-on, lehet, hogy egy másik ország leállítja a beutazást mindenkinek Mo-ról. Az is lehet, hogy pont a kínai véd majd legjoban a mutáns ellen (mert teljes elölt vírust tartalmaz, nem a tüskefehréjére mentek rá.)

2021. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

2,3: a válaszok jelentve.

4: szerintem kevered a Sinovac-kal.

5: köszönöm az értelmes választ!

2021. máj. 5. 21:35
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
21:35: lehet, de te szégyellhetnéd magad. Ennyiért jelentgetsz? Nem lesz hosszú életed az oldalon.
2021. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha a válasznak tudatosan nincs semmi értelme, miért írják le?! Amúgy 9 éve vagyok az oldalon.
2021. máj. 5. 21:44
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

x.nem fogadják el.


x.ugyanúgy teszt saját pénzen, vagy karantén vállalás kell mintha oltatlan lennél.

ha ezeket vállalod bemehetsz.



x. kb 9 hónap.

2021. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

"Ha a válasznak tudatosan nincs semmi értelme, miért írják le?!"


Csak egy minosites, hogy a kerdesnek "tudatosan nincs semmi értelme"!!!

2021. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
Tok mindegy mitol felsz vagy feltel ... elmentel es beadattad magadnak a vakcinat ... elotte alairtad a beleegyezo nyilatkozatot is ... akkor most itt mit rinyalsz 9 ev mulva? :)))
2021. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Fejlodhettel volna is az itt toltott 9 ev alatt ... sajnos nem mindenkinek sikerul.
2021. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!