Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Fideszesek! Mi a véleményetek...

Fideszesek! Mi a véleményetek arról hogy London muszlim polgármesterét újraválasztották nagy különbséggel?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert a magyar állami médiában folyamatosan azt ment hogy London élhetetlenné és veszélyessé vált.

2021. máj. 10. 11:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne terelj, ne mismásolj. Tehát ha Sorost szidom, mert mondjuk be akarta dönteni az angol fontot, akkor az zsidózás? Ilyen alapon te azért szidod a fideszt, mert állítólag Orbán Viktor cigány. Tehát rasszista és kirekesztő vagy. A rasszizmusod már nem magyarázod ki.
2021. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:
Mikor szidtam Orbánt azért mert állítólag cigány? :) Nem csak egybites vagy de vak is. Idézed hol írtam én ilyet.
2021. máj. 11. 16:47
 43/62 anonim ***** válasza:
8%
De kérdeztem valamit. Ha Sorost azért szidom, amit az angol fonttal tett, az zsidózás?
2021. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:
Hogy tett-e valamit az angol fonttal más kérdés és hogy van-e köze a migrációhoz, megint más kérdés.
2021. máj. 11. 17:01
 45/62 anonim ***** válasza:
8%

44

De az zsidózás? Kérdezem harmadszor.

2021. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
22%

#39. "Én tényeket közlök, nem véleményt."


Ja persze, ahogy azt Móricka elképzelni. Nem öregem, véleményed van, mint mindenki másnak.


"Orbán egy KISZ titkárságot tud felmutatni és úgy lett országgyűlési képviselő."


Hát erről beszélek, látod. Nem, az előző válaszomban leírtam, hogy amúgy marhára nem ennyit bírt felmutatni már '90 előtt sem. Nyugodtan olvasd el még egyszer, emésztgesd!


"Azt kamuzod hogy csak azért választották meg Khant mert pakisztáni és muszlim."


Nem. Azt viszont gondolom, és szerintem joggal gondolom, hogy a bőrszínének és a vallásának igen komoly szerepe volt a megválasztásában. Én értem, hogy te szándékosan nem szeretnéd észrevenni a nyilvánvalót, de feleslegesen várod el másoktól, hogy ők is járjanak csukott szemmel. A linkelt wikipedia cikkeddel saját magad leplezed le, az alábbiakat is javaslom emésztgetni:

"At the 2011 census, London had a population of 8,173,941. Of this number 44.9% were White British. 37% of the population were born outside the UK, including 24.5% born outside of Europe."


Te meg jössz itt ilyen nevetséges érveléssel, hogy dEhÁtNeMiSmInDpAkIsZtÁnI, szánalom.


"Ja, Soros befizette az egyetemre :)"


Ja, és akkor ki tanult Oxfordban, Orbán vagy Khan? Illetve most mit is szerettél volna Sorossal mondani?


"Tehát én így mérem az egybiteseket."


Ahogy korábban írtam, amit csinálsz, az bizony az egybit maga. Köszi, hogy siettél is demonstrálni egy rakás demagógiával nyakonöntve. Merthogy az érveid ne haragudj, de olyan elcsépelt, nevetséges hülyeségek (és amúgy az a poén, hogy totál egybites, nullIQ-s hülyeségek), hogy már reagálni sincs kedvem, szerintem csak itt a gyakorin ki lettek ezek már tárgyalva többszázszor. Amúgy aki nem jött rá tizenkét év alatt, hogy az ellenoldal szavazóinak folyamatos minősítgetése nem vezet győzelemre, mégis folytatja, az mi, ha nem egybites?


"Meg azért ők nokiás dobozokban bonyolították és ötször körbenéztek látja e valaki :)"


Erre meg szimplán csak egy "aztaqrva" a reakcióm, innentől tényleg nagyon óvatosan dobálóznék a helyedben az egybites, vagy bármilyen pejoratív kifejezéssel.

2021. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:

A lehutóbbi hozzászólásod nem más mint bullshit. Az egyetle kérdésemre nem válaszoltál. Ha ezt megbeszéltük utána jöhet a többi, de előbb ezt tisztázzuk:


De én még nem kaptam választ a kérdésemre. Azt kamuzod hogy csak azért választották meg Khant mert pakisztáni és muszlim. Oké de kik szavazták meg? Egy indiai hindu migráns miért szavazna meg egy pakisztáni muszlimot? Egy fekete afrikai keresztény migráns miért szavazna meg egy pakisztáni muszlimot? Egy magyar migráns vagy bármilyen kelet-európai migráns miért szavazna meg egy pakisztáni muszlimot? És persze a fehérek miért szavaznának meg egy pakisztáni muszlimot? Tehát a primitív rasszista elméleted szerint csak pakisztániak és muszlimok szavazták meg. Megnéztem a 2011-es etnikai adatokat London esetében:


2,74% pakisztáni, aztán 2,72% bangladesi akik muszlimok. 7% afrikai akinek mondjuk a fele legyen muszlim. És van még 1,3% arab. Ez így max 10 %. Ez a 10% szerinted hogy szavazta meg nagy többséggel kétszer is Khant? :)

2021. máj. 11. 21:41
 48/62 anonim ***** válasza:
0%
#47. Szerintem meg már te is kínosnak érzed a sületlenségeidet, és menekülsz. Nem hibáztatlak érte.
2021. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:
A statisztika nálad sületlenség? Igaz, mondták már hogy a számok csak összezavarják az egybites fidesz szavzókat :)
2021. máj. 11. 22:13
 50/62 anonim ***** válasza:
#49. Azt a labdát visszadobtam neked, merthogy valóban szép a statisztika még akkor is, ha nem a te egybites érveidet támasztja alá. :)
2021. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!