Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Fideszesek! Mi a véleményetek...

Fideszesek! Mi a véleményetek arról hogy London muszlim polgármesterét újraválasztották nagy különbséggel?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert a magyar állami médiában folyamatosan azt ment hogy London élhetetlenné és veszélyessé vált.

2021. máj. 10. 11:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:

"Ömmm, a fidesz mikor zsidózott plakátszerűen? Az nem gyűlölet, amikor az ellenzékiek mindenhová kiírkálják, hogy Orbán dögölj meg?"


Zsidó szervezetek zsidózásnak vették hogy Sorost tette felelőssé Orbán a migránshullám miatt.

2021. máj. 10. 21:19
 32/62 A kérdező kommentje:

"A nevetséges országgyűlési képviselős felvetésedbe bele sem megyek (egyelőre), mert annyira száni. Persze később ha szeretnéd, kifejtem, mert bizony hosszan tudnék erre is érvelni, de talán előbb Khan mesterről és a mezőnyéről viríts végre valamit, ha már kijelentéseket teszel a szavazóiról."


Khan szerintem többet tett le mint a KISZ titkár Orbán :) de cáfolj meg ha tévednék :)



"Érdekes érv, de eddig annyit sikerült hozni alátámasztásul, hogy Khannak van egy wikipedia oldala is, meg járt egyetemre is, tehát szerinted kiemelkedik abból a mezőnyből, amiben indult. Szerintem te is érzed, hogy ez így elég kevés lesz, ezért ha gondolod, erre még érvelj egy kicsit...feltéve, hogy tudsz."


Részletesebb életrajz ott van az angol wikipédia oldalon, tehát kaptál olvasni valót. Én úgy látom ha Orbán KISZ titkárból lehetett országgyűlési képviselő akkot Khan minden további nélkül lehet polgármester. Egyébként szerintem itt az a gond hogy te rasszista magyar fejjel gondolkozol amire Orbán még rátett jónéhány lapáttal a gyülöletkeltő proganadájával. Éppen ezért számodra elképzelhetettlen hogy például Budapest polgármestere mondjuk egy pakisztáni legyen, vagy muszlim akármilyen tehetséges is. Te ragaszkodsz ahhozhogy magyar legyen, akkor is ha tudod hogy egy ostoba semmirekellő tolvaj. Londonban viszont nem ilyen primitív fejjel gondolkodnak. Ott a világ minden tájáról mindenféle származású ember él eltérő vallási hovatartozásal. Náluk nem probléma ha a polgármester pakisztáni vagy muszlim.



"Azért itt már csak átfordul a dolog komédiába. Ha Khan nyer bármi miatt is, az nyilván oké (és nagy pofon a buta fideszeseknek), bezzeg a Fidesz tulajdonképpen csak "gyülületkeltéssel" győzött, úgyhogy igazából az nem is számít, nincs is semmiféle párhuzam, egybites ballib világban ma is győzött a kognitív disszonancia. :) Aztán négyévente meg csak pislogtok."


Akkor összekeversz valakivel, mert soha nem szavaztam baloldali pártra. Ez elvi kérdés nálam. Azt is leírtam hogy az ellenzéki pártok egyike sem életképes ezért nem megyek szavazni. Pedig nem lenne nagy dolog lenyomni a tolvaj gyülöletkeltő Fideszt, de ezt úgy látszik nem tudja megugorni a magyar társadalom. Ami Khant illeti nem gyülöltkeltő propagandának köszönheti a győzelmét. Arra felé nyilván kevesebb is az egybites szavazó mint itthon. Ezek tények.

2021. máj. 10. 21:37
 33/62 anonim ***** válasza:
29%

Az elméddel van néhány probléma, ha szerinted a Sorosozás = Zsidózás. Az, hogy mit mond 1-2 zsidó szervezet, az lényegtelen, a fidesz a legkevésbé zsidóellenes párt jelenleg Magyarországon.


Ha te zsidó lennél, és azt mondanám, hogy egy hülye vagy, akkor az is zsidózás lenne a te gondolkodásmódod szerint?

2021. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem nem ment át a lényeg. Köztudottan Soros zsidó. A Fidesz propaganda szerint pedig Soros küldi a migránsokat hogy feldulják a keresztény Európát. Zsidó szervezetek szerint ez zsidózás.
2021. máj. 10. 23:22
 35/62 anonim ***** válasza:
29%

Te bolond vagy, vagy szándékosan teszed a hülyét?


Ha te zsidó lennél, és elkövetnél egy hatalmas bűntényt (pl. Soros küldte a migránsokat), akkor zsidó ellenesnek számít, ha kimondom, hogy te egy szemétláda vagy, és elkövetted azt a bűntényt?


Ne legyél már ennyire hülye.

2021. máj. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:
Látom te is valami egybites fideszszavazó vagy. Nem Soros küldi a migránsokat, ezt fel tudod fogni?
2021. máj. 11. 09:07
 37/62 anonim ***** válasza:

#32."Khan szerintem többet tett le mint a KISZ titkár Orbán :) de cáfolj meg ha tévednék :)"


Ez egy vélemény. Véleménye mindenkinek lehet szabadon, ezzel kapcsolatban a cáfolat nem értelmezhető. Talán előbb próbáld valamivel alátámasztani a véleményed, hogy lehessen valamit cáfolni is. Fentebb több vélemény szerint London nagy számú pakisztáni származású (vagy egyéb, muszlim vallású) lakosságával magyarázható Khan győzelme. Persze becsukhatjuk a szemünket, és gondolhatjuk azt, hogy ennek semmi köze ahhoz, hogy ő nyert, de mivel Khan is pakisztáni származású, így első ránézésre ez talán mégis elég gyanús. Én még azt is hozzátettem, hogy egy pakisztáni/muszlim választó két azonos "minőségű" jelölt közül is jó eséllyel arra voksol, akit magához vallásban/bőrszínben közelállónak érez, de megkockáztatom, hogy akkor is, ha esetleg az illetőt amúgy egy kicsivel rosszabb jelöltnek is gondolja, mint a többi nempaki/nemmuszlim jelöltet, illetve szerintem az is benne van, hogy amikor a londoni őslakos pl. romló közbiztonságot észlel, abból a szegénynegyedben lakó munkanélküli, a szociális rendszer kifizetői oldalát gyarapító, rosszabb esetben esetleg a bűnözői réteget erősítő bevándorló hátterű szavazó egyáltalán nem is érzékel semmit romló állapotnak, tehát fel sem merül benne, hogy esetleg másra szavazzon, mint korábban. Nos, ez volt az a gondolatmenet, amit lesöpörtél az asztalról, és azt mondod, hogy Khan győzelmét kevéssé vagy egyáltalán nem befolyásolta a vallása/bőrszíne. Tekintve, hogy többszöri kérdésemre is csak egy bárki által kiguglizható Wikipédia cikkel jöttél, ráadásul arra a kulcskérdésre, hogy vajon Khan mivel emelkedett ki a mezőnyéből, semmit sem tudsz felelni, hiszen fogalmad sincs, hogy kik voltak az ellenfelei és azok milyen tulajdonságokkal bírtak, (bár a győzelmét ettől függetlenül teljesen megalapozottnak érzed magyarként, feltehetően Magyarországon élve, lol), így sajnos akaratlanul is a fenti gondolatmenetet sikerült neked is alátámasztanod.


"Én úgy látom ha Orbán KISZ titkárból lehetett országgyűlési képviselő akkot Khan minden további nélkül lehet polgármester."


1. Ez egy vélemény, véleménye bárkinek lehet.

2. Az összevetésnek nincs túl sok értelme, ezt a két embert egymástól függetlenül választották meg, nem ugyanarra a pozícióra, nem is ugyanabban az országban. A kérdés csak annyi, hogy ha Khan győzelmét elfogadhatónak és magyarázhatónak tartod (merthogy az emberek alapvetően biztosan elégedettek vele), akkor mégis mi a gond itthon a Fidesz győzelmével? Ennyi erővel itt is elégedettek az emberek a jelenlegi kormánnyal, és demokratikus úton három egymást követő alkalommal megválasztották őket. Egyetértesz ezzel? Mert az úgy nem megy, hogy Khannal elégedettek a felvilágosult londoniak, itthon meg az egybites hülyék megszavazták a Fideszt, ami csak gyűlölködéssel nyert (ami mégcsak nem is igaz).

3. Senki sem mondta, hogy Khan ne legyen polgármester, erről a londoniak döntenek és csakis ők. A megválasztása körülményei azonban minden további nélkül vizsgálhatóak.

4. Felhívnám a figyelmed a kettős mércédre: míg korábban fontosnak tartottad kihangsúlyozni, hogy Khan jogász, addig most "elfelejted", hogy amúgy Orbán is az, ráadásul ő még az Oxfordon is tanult, pedig kettejük közül erre nem neki volt nagyobb esélye. Nálad most Orbán csak egy volt KISZ titkár, ami egy gimnáziumi "pozíció" volt, nagyjából annyit jelentett, mint ahogy akkor kisdobos is volt valaki. Orbán volt az, aki először mondta ki, hogy "ruszkik, haza!", te meg azt kérdezed, hogy miért lett országgyűlési képviselő 1990-ben? :)


"Arra felé nyilván kevesebb is az egybites szavazó mint itthon. Ezek tények."


Egyrészt nagy hiba tényként kezelni a véleményed (igen, amit írtál, az természetesen megintcsak nem tény), másrészt ezt talán szintén alá kellene támasztanod valamivel. Hogy méred az egybiteseket? Megnézed, hogy hol szavaznak a neked tetsző pártokra/politikusokra, azokat elnevezed felvilágosultaknak, ahol meg a neked nem tetsző, szemét nácik nyernek a választásokon, ott meg az egybites prolik laknak? Van egy rossz hírem: amit most csinálsz, az az egybit per definitionem.

2021. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
8%

#36: Azért a civilszervezeteik kiokosítják őket, hogy mit kell mondani (a niggerek is azt mondják, hogy Szíriából menekülnek), hogy eldobják az irataikat (hogy aztán 16 éves fiataloknak adhassák ki magukat), időnként eljátszatnak velük egy-egy fuldoklós jelenetet is. Annyira hülye vagy, hogy úgy gondolod, hogy Sorosnak semmi köze nincs a saját szervezeteihez?


Az egyik interjúban meg is mondta, hogy ő morális és imorális dolgokat is szokott cselekedni, a brit bank bedöntése a múltban imorális volt. Azt a mocsok gazembert egy kicsit sem érdekelte, hogy emberek ezreit, millióit teszi tönkre, csak az, hogy ő újabb millával gyarapíthassa a vagyonát.


És most zsidó ellenes vagyok, mert elmondom a véleményemet arról a tetűről?


Sorossal ellentétben ismerek becsületes, rendes zsidókat is, akik nagyon is a szívükön viselik a környezetük működését. Amíg a Soros-féle gennyládákat megvetem (és nem a zsidóságukért), addig az utóbbiakat kedvelem és tisztelem. Zsidó ellenes lennék?


Akkor térjünk vissza a kérdésemre. Miért lenne zsidó-ellenesség szidni egy gazembert? Akkor Orbánt szidni (ami nagy divat a nyugati médiában) magyarellenesség, mivel Orbán magyar?


Ne légy már ennyire hülye, ne bújjál már ennyire a liberális migránssimogatók seggébe!!!!

2021. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:

"Ez egy vélemény. Véleménye mindenkinek lehet szabadon, ezzel kapcsolatban a cáfolat nem értelmezhető. Talán előbb próbáld valamivel alátámasztani a véleményed, hogy lehessen valamit cáfolni is. "


Én tényeket közlök, nem véleményt. Orbán egy KISZ titkárságot tud felmutatni és úgy lett országgyűlési képviselő.



De én még nem kaptam választ a kérdésemre. Azt kamuzod hogy csak azért választották meg Khant mert pakisztáni és muszlim. Oké de kik szavazták meg? Egy indiai hindu migráns miért szavazna meg egy pakisztáni muszlimot? Egy fekete afrikai keresztény migráns miért szavazna meg egy pakisztáni muszlimot? Egy magyar migráns vagy bármilyen kelet-európai migráns miért szavazna meg egy pakisztáni muszlimot? Tehát a primitív rasszista elméleted szerint csak pakisztániak és muszlimok szavazták meg. Megnéztem a 2011-es etnikai adatokat London esetében:


[link]


2,74% pakisztáni, aztán 2,72% bangladesi akik muszlimok. 7% afrikai akinek mondjuk a fele legyen muszlim. És van még 1,3% arab. Ez így max 10 %. Ez a 10% szerinted hogy szavazta meg nagy többséggel kétszer is Khant? :)



"most "elfelejted", hogy amúgy Orbán is az, ráadásul ő még az Oxfordon is tanult, pedig kettejük közül erre nem neki volt nagyobb esélye."


Ja, Soros befizette az egyetemre :)



"Egyrészt nagy hiba tényként kezelni a véleményed (igen, amit írtál, az természetesen megintcsak nem tény), másrészt ezt talán szintén alá kellene támasztanod valamivel. Hogy méred az egybiteseket? Megnézed, hogy hol szavaznak a neked tetsző pártokra/politikusokra, azokat elnevezed felvilágosultaknak, ahol meg a neked nem tetsző, szemét nácik nyernek a választásokon, ott meg az egybites prolik laknak? Van egy rossz hírem: amit most csinálsz, az az egybit per definitionem."


Akinek annyi esze van hogy megszavaz egy olyan pártot ami nyiltan lop, mégcsak meg sem próbája titkolni, sőt törvénybe foglalja a lopást az egybites lehet csak. Erre azt mondják az egybitesek hogy Gyurcsányék is loptak. Ez aztán a válasz :) Meg azért ők nokiás dobozokban bonyolították és ötször körbenéztek látja e valaki :)

Aztán akinek annyi esze van hogy egy olyan pártra szavaz akik vallási, etnikai csoportok ellen úszítanak, és ezeket állítják be ellenségnek akiket gyűlölni kell, az egybites. Aztán akinek annyi esze van hogy ilyen ellentmondásos pártot megszavaz akik muszlimok ellen úszítanak belföldön, külföldön meg be akarnak lépni a full muszlimokból álló Türk Tanácsba, az egybites. És tele van a padlás ilyen ellentmondásokkal. Tehát én így mérem az egybiteseket. Egyébként a 38-as is ilyen egybites.

2021. máj. 11. 16:30
 40/62 A kérdező kommentje:
38-as, ne hari de egybites emberekkel nem állok le vitázni. Ez nem lenne korrekt részemről. Olyan mintha egy féllábúval kellene futóversenyeznem.
2021. máj. 11. 16:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!