Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Fideszesek! Mi a véleményetek...

Fideszesek! Mi a véleményetek arról hogy London muszlim polgármesterét újraválasztották nagy különbséggel?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert a magyar állami médiában folyamatosan azt ment hogy London élhetetlenné és veszélyessé vált.

2021. máj. 10. 11:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
78%
S mi a véleményed arról, hogy a Fideszt 3x egymás után újraválasztották, annak ellenére, hogy az index/telex/444/24/Atv-ben folyamatosan azt ment hogy Magyarország élhetetlen?
2021. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
91%
Nem a polgármestertől vált veszélyesség, egyébként régóta itt élő angoloktól tudom, hogy régebben sokkal veszélyesebb volt.
2021. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
De ugye a fidesz közeli médiában az ment hogy muszlimok miatt lett veszélyes és mert a polgármester is muszlim.
2021. máj. 10. 12:08
 4/62 anonim ***** válasza:
59%
Párizsban Macron meg 90% kapott, holott a párizsiak is tudják, hogy franciaként több városnegyedbe életevszélyes belépni.
2021. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
69%
Biztos véletlen, hogy Londont nagy százalékban migrációs hátterűek lakják, és megint nyert a paki. Az első válaszoló egyébként jól mondta: ha brutáldemokratáék szerint Magyarország a pokol tornáca, akkor miért nyert a Fidesz 3x is? Tudom, tudom, mert csaltak...na akkor Londonban is csalás történt.
2021. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
26%
Valasztasi csalas es sok bevandorlo.
2021. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:

Londonban lehet sok a migrációs hátterű, de nem annyira sok mint amilyen arányban nyert a muszlim polgármester.


Azért az vicces hogy Magyarország esetében hazugságnak véled a Magyarország rossz helyzetére vonatkozó állításokat de London esetében már elhiszed hogy milyen rossz ott, miközben újraválasztják a polgármestert.

2021. máj. 10. 12:51
 8/62 anonim ***** válasza:
66%

#7

Akkor tedd hozzá, hogy a nagyvárosok mindenhol baloldalibbak a kisebb közösségeknél. (Először majdnem liberálist, utána majdnem progresszívat írtam. Bár a baloldali kifejezéssel sem vagyok kibékülve.)


Nálunk is, narancssárga az egész ország térképe, csak Budapest piros.

2021. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező! Akkor nézz utána, hogy London lakosságának mekkora aránya migrációs hátterű. Te meg Magyarországgal kapcsolatban hiszed el, hogy milyen brutális hely, miközben a Fidesz már 3x is nyert.
2021. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Hát nem migráns a többség Londonban sem. És persze egy migráns hátterű sem szavazna rá ha azt látja hogy rosszabb a helyzet mint előtte. Nem hiszem hogy Magyarország brutális hely. Gazdaságilag jobb a helyzet mint az mszp kormány idején. Ami probléma az a hatalmas korrupció, és a gyűlöletkeltő propaganda leginkább.
2021. máj. 10. 13:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!