Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az emberek honnan veszik,...

Az emberek honnan veszik, hogy nincsenek migránsok?

Figyelt kérdés
Ha valaki én aztán utálom a Fideszt, de csak azért mert a fidesz állandó migránsharcot kommunikál és mert utáljuk őket ne rugaszkodjunk már el a földtől. Ezek az emberek igenis özönlenek befelé. Ja és a forrásmániásoknak: Fészbúk Fideszellenes csoportja hemzseg az olyan kommentektől, akik szerint csak a Fidesz találta ki a migránsokat. Emiatt a kérdés.
2021. ápr. 11. 22:37
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Honnan veszik, honnan veszik?


2015-ben 3 nyakig sáros 30-40 év körüli paki, vagy afgán sétált a déli határhoz közeli városszéli utcán. Szomszédom szerint ezek kiránduló ösztöndíjas egyetemisták voltak.

Szerintem nem.

2021. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

"Itt lakom a déli határ mentén, a kormány folyamatosan hazudott hány migráns várakozott itt a belépésre, feleannyian sem voltak, mint amit az M1 bemondott."


Talán kimentél megszámolni őket? Kb nincs olyan hét, hogy ne látnám, amikor a határ innenső oldalán fogdossák össze őket a rendőrök. Bácsalmás mellett lakom. Hiába a határzár, ha ennek ellenére csak szivárognak befelé.

2021. ápr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
40%
Hát a déli határ környékén nemolyen békés az élet, mint a Nagykörút környékén. Beszélgettem az egyik tanyasi gazdával. Megkérdeztem, hogy mit csinálna ha megközelítenék a tanyáját. Elmondta,hgy attól függ, hogy nappal, vagy éjszaka (nagy teljesítményű napelemes, akkumulátoros, mozgásérzékelős reflektorok voltak a fákra szererelve). Ráadásul voltak kisebb, nagyobb munkagépei. A többit nem részletezte.
2021. ápr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
42%
Mivel nincsenek.
2021. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

ti akik allitjatok hogy nincsenek, gyertek el nyugatra es meglatjatok hogy mi a valosag es mi a fake news. oltari szerencsetek van hogy orban megvedte a hatarokat, es nem, nem vagyok fideszes, csak el sem tudjatok kepzelni hogy mi megy itt. panaszkodjatok barmi mas miatt a fideszre meg orbanra, de a migrans jelenseg nem kamu, ahol en elek konkret varosok vannak ahova feher ember nem teheti be a labat.

mint a c*ganyok, csak 100x rosszabb, fegyverekkel, bandahaboru a nagyobb varosokban. ne dumaljatok olyanrol amirol fogalmatok sincs mert verlazito!!

2021. ápr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

#35 na mondj pár ilyen várost!

Egyébként magyarországról volt szó, itt nincsenek, max átutazók, hisz innen még a helyi lakosok is elmigrálnának.

2021. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Luton, birmingham, London —> newham,

Malmö, rinkeby, tensta, vårberg.


Attól mert Magyarországra nem mennek, még nem kamu a migráns vándorlás, en csak ennyit mondtam. Ráadásul elég sok svéd költözik családostul Magyarországra az utobbi években. Van egy erre kiélezett Fb csoport is. Nyisd ki a szemed.. :)

2021. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
😁 hát persze... De már 76 éve folyamatosan hanyatlik a nyugat, semmi új nincs benne. Szorgos népünk győzni fog!
2021. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Igen, a 2015as hullammal érkezett több százezer bevandorlonak semmi következménye nem lesz a nyugaton. Te milyen alomvilagban élsz?

Valaszaidbol azt veszem ki, hogy Magyarországon élsz, és abból indulok ki hogy tisztában vagy a ci*anyproblemaval, amit kb csak az elvakult libsik tagadnak. Akkor miért olyan nehéz felfogni hogy ez nyugaton is megvan, csak sokkal rosszabb és más népcsoport?

De nem is ertem miért vitazok egy olyannal aki gondolom meg egy percet sem élt a multikulturalizmusban :D

Gyere el, lásd a saját szemeddel.

2021. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Az, hogy a nyugati országok mit kezdenek a befogadott menekültekkel legyen az ő problémájuk, ide nem jönnek, mondjuk eddig sem ide akartak volna jönni hanem nyugatra.
2021. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!