Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az emberek honnan veszik,...

Az emberek honnan veszik, hogy nincsenek migránsok?

Figyelt kérdés
Ha valaki én aztán utálom a Fideszt, de csak azért mert a fidesz állandó migránsharcot kommunikál és mert utáljuk őket ne rugaszkodjunk már el a földtől. Ezek az emberek igenis özönlenek befelé. Ja és a forrásmániásoknak: Fészbúk Fideszellenes csoportja hemzseg az olyan kommentektől, akik szerint csak a Fidesz találta ki a migránsokat. Emiatt a kérdés.
2021. ápr. 11. 22:37
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Jahh, rohadt jó.
2021. ápr. 11. 23:37
 22/41 anonim ***** válasza:
41%
M1, mint forrás, jó vicc. :D Fideszes hazugsággyár még a józanabb fideszes szavazók sem nézik azt a szennymédiát, mert tudják hogy csak hazudik 0-24ben.
2021. ápr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

No drága gyerekeim! Akkor megvitattuk az oltásellenes baloldalt, a tévécsatornákat, mindenkinek a pártszimpátáját, tehát térjünk vissza a kérdésre:


Az emberek honnan veszik, hogy nincsenek migránsok?


Aki meg nem képes felfogni, hogy mi a kérdés az menjen inkább homokozni.

2021. ápr. 11. 23:51
 24/41 anonim ***** válasza:
54%
Max pár migráns csavarog már a magyar határon, ezt beállítani migránsvészhelyzetnek nevetséges.
2021. ápr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Az a pár azért még mindig többszáz, és nem épp ártalmatlanok.
2021. ápr. 12. 00:07
 26/41 anonim ***** válasza:
62%

A migránskérdésben állásfoglalók egy jó része Budapest határát sem hagyta el soha. Amit tud, azt a 444/24/telex...stb. oldalakról látja. Ne várd azt, hogy ezek az emberek majd azt fogják mondani, hogy migránsok vannak.

Az a baj, hogy ez a téma nem csak Magyarországot érinti, hanem egész Európát, de biztos Orbán találta ki...

Ne erőltesd szerintem. Éljenek abban a tudatban, amiben.

2021. ápr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Vannak de azokat a kormány szeretettel fogadja. Tele van szovjet és kínai migránsokkal budapest, felvásárolják lassan a fél várost, a magyar emberek jó része tőlük bérli a lakást. Nem nagyon lehet járni Budapest se melyik részén sem úgyhogy ne halljak szovjet karattyolást ivánéktól meg szergejéktől. Elképesztő mennyien vannak.

Lassan buda átnevezhető kis moszkvának, pest meg kis wuhan-nak.

2021. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Voltam a határom egy évet. Vannak. Csak ugye nem ide akarnak jönni... De az is durva volt amikor pesti csajok egymáshoz álltak mert a migránsok össze vissza szaladgáltak. Arab orvos is azt mondta, be ne engedjétek őket!
2021. ápr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
0%

"Itt lakom a déli határ mentén, a kormány folyamatosan hazudott hány migráns várakozott itt a belépésre, feleannyian sem voltak, mint amit az M1 bemondott."


Én is ott élek. Te melyik szakaszon?

2021. ápr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
60%

Én a hármashatárnál. Ugyan több rendőrt, katonát látok, de nem ritka, hogy kisérgetik őket.

Azaz vannak, de kevesen juthatnak túl a határzáron.

2021. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!