Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az ellenzék konkrétan...

KárpátokGéniusza kérdése:

Ha az ellenzék konkrétan kérne segítséget Bidentől Orbán hatalmának gyengítésében, vajon tenne lépéseket?

Figyelt kérdés
Tud róla mi folyik itt, de konkrét és hathatós lépések foganasítása nem tudom szerepel-e terveiben. Vajon segélykérés a magyar nép jóérzésű részétől - vagyis az ellenzéktől - számíthat valamit?
2021. jan. 26. 12:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
SAJNOS kicsi rá az esély. Bár szerintem azért "képben van" Biden, nyilván senkinek nem jó hogy egy ilyen autokrácia burjánzik Európa kellős közepén, lásd milyen szépen keresztbe tesznek az EU-nak minden alkalommal, miközben számolatlanul lopják az uniós pénzeket (is).
2021. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért gondolják emberek, hogy olyan hatalmas energiákat kellene mozgósítania a Biden adminisztrációnak, hogy Orbánnak keresztbe tegyen.

Már most Orbánra kínos ügyek százai lehetnek, amiket a baráti Trump eldugott egy fiók mélyére.

Ezek kifognak szivárogni a választások közeledtével, emlékezzünk csak vissza Obama idejére.

Arról nem beszélve, hogy a nyilatkozatok alapján Biden már most jobban rühelli Orbánt, mint anno Obama.

2021. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12 igen, ilyesmire gondolok én is! Csak nem vagyok biztos hogy rászánja magát, de remélem igen!
2021. jan. 26. 15:00
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#13


Egy amerikai elnök elsősorban Amerikára gondol. Vagy ha ő nem is, az "elnök emberei" mindenképpen.

2021. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14

Melyik "amerikára"? Amelyiknek ő a fizetett embere?

2021. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%

#12 Ezzel az a baj hogy semmit nem ér. Most is minden nap derülnek ki tucatjával a pofátlanabbnál pofátlanabb visszaélések, korrupciós ügyek, a Fidesz híveit szerinted mennyire érdekli? Mindegyikre automatikusan ráfogják hogy "ballib hazugság", akkor is ha 10 ezer oldal bizonyíték van rá. A Fidesz meg már amúgy is előre megágyazott a propagandasajtójában annak, hogy ha Biden bármit Orbán ellen mond vagy tesz, akkor rögtön lehessen fújni hogy "mi megmondtuk, Soros embere meg korrupt demens hülye".

Így szerinted mit tud elérni Biden azzal ha kitereget 200 korrupciós ügyet? Aki eddig is undorodott a Fidesztől az eddig is tudta ezeket és semmin nem lepődik már meg, a hívek meg akkor se fordulnának el Orbántól ha élve enne meg kisgyerekeket élő adásban. Szájer, Kaleta, Borkai se okoztak megrendülést a hitükben, Mészárost, a történelem egyik legnagyobb gazemberét pedig sikeres vállalkozóként kezelik. Mégis mit vársz az ilyen "szivárogtatásoktól", mit fog velük elérni az USA?

2021. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

16

Speciel a Borkai ügynek nem kis hatása volt az önkormányzati választásokra.

2021. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%

#15


Ezzel most mit akartál mondani?

Mégis ki fizesse az amerikai elnököt? :)

2021. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
Majd pont azzal foglalkozna h mi vna itt.
2021. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!