Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Konkrétan kire/mért tüntetnek...

Konkrétan kire/mért tüntetnek a lakosok Szerbiában?

Figyelt kérdés

Tény amit Vucic müvel az nem a legszebb, nem erre fognak vissza emlékezni az emberek jó szivel..

- A sok adóval meg nem tudod mit csinálni az ember, ugyanis minden politikus a saját érdekeit nézi..

- Halottam már sok helyen, Amikor Zoran Djindjic meghalt magával vitte Szerbia jövőjét - ez valóban igy van?

- Ha más nincs is, vajdasági magyar Szerbiából tud munkát keresni külföldön?



2019. jan. 13. 11:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Arról nem is irtam semmit, hogy a magyarokat hivják be a Szerb hadserege - van itt jövő?!
2019. jan. 13. 11:15
 2/6 anonim ***** válasza:

"magyarokat hivják be a Szerb hadserege"


Hát aki szerb állampolgár, azt miért ne hívhatnák be?

2019. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miközben megvan a magyar is :P
2019. jan. 13. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, de attól még hivatalosan szerb is. Ha nem akar menni, akkor le lehet mondani a szerbről.

Én is vallhatom magam mondjuk argentínnak, de amíg nem vagyok állampolgár addig magyar vagyok.

2019. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Drazicc ***** válasza:
45%
Szerbiából miért ne tudna bárki külföldön munkát találni? Svédországban vannak városrészek ahol csak szerbek meg volt yugo-k laknak, Bécsben meg (hivatalos adat) vannak iskolák ahol csak szerb ortodox gyerekek tanulnak.
2019. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 felkelhetetle ***** válasza:
100%
Az a vicc hogy régen mennyi szerb bántotta a magyarokat, most meg mind bánja hogy nem tudott valamennyire megtanulni magyarul mert akkor megkapta volna a magyar állampolgárságot és ezzel szabad utat kapott volna Nyugatra.
2019. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!