Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az ellenzék konkrétan...

KárpátokGéniusza kérdése:

Ha az ellenzék konkrétan kérne segítséget Bidentől Orbán hatalmának gyengítésében, vajon tenne lépéseket?

Figyelt kérdés
Tud róla mi folyik itt, de konkrét és hathatós lépések foganasítása nem tudom szerepel-e terveiben. Vajon segélykérés a magyar nép jóérzésű részétől - vagyis az ellenzéktől - számíthat valamit?
2021. jan. 26. 12:20
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
22 szavazat
1 2
 1/19 sörpocak ***** válasza:
100%

Biden semmit sem akar kezdeni Orbánnal személyesen. Neki nem tárgyalópartnere Magyarország, sokkalta inkább az Európai Unió. Olyan szituáció léphet életbe, hogy Orbán megint egyszemélyben megvétóz valaki nemzetközi egyezséget, vagy szándéknyilatkozatot, amitől Biden begurul, de az sem közvetlenül, hanem közvetetten az Unión keresztül csapódna le ránk.


És az, hogy a médiában mit üzengetnénk egymásnak pedig szintén egy külön téma. A beszólogatást én nem értékelem "hathatós lépésnek".

2021. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan itt tart az ellenzék színvonala?
2021. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ellenzék külön kérése nélkül is cselekszik az USA.

A hidegháború újra fellángolt, vagy talán soha nem is ért véget, természetesen megpróbálja megtartani/erősíteni a szövetségesi, gazdasági, befolyási övezetét más nagyhatalmakkal szemben.

Így aztán nyilvánvalóan Mo-n is lépéseket tesz, ha úgy látja, hogy a saját befolyása gyengül, vagy a stratégiai ellenfelei(oroszok, kínaiak) befolyása növekedik.

2021. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan küldene megszálló csapatokat, és okosrakétával semmisítenék meg a felcsúti fodbalstadiont és kisvasutat.
2021. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Tippre annyi történt, hogy a Fidesz és Orbán nyíltan Trump és a republikánusok melett voltak, emiatt pedig a demokrata győzelem után kaptak 1-2 erős beszólást de ennyi a történet és nem fognak semmiféle erőfeszítést tenni azért, hogy más kormány legyen Magyarországon. Nem kívülről kellene várni a megváltást.
2021. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#4 nagyon vicces, de annál vannak szofisztikáltabb eszközök
2021. jan. 26. 13:30
 7/19 A kérdező kommentje:
#5 nem leváltást csak hatalomgyengítést írtam, ezáltal lehetőség volna belülről leváltani
2021. jan. 26. 13:31
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
6: pl. lelövik Orbánt? Az amcsik jártasak elnökgyilkosságokban.
2021. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

#7/7

Én csak ismételni tudom, hogy nem kívülről kell várni a segítséget, mert nem fog jönni.

2021. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Max szájkarate, esetleg pár ember beutazásának tiltása, mindkét részről. Vagy is semmi komoly, említésre méltó.
2021. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!