Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehet, hogy a németek...

Hogy lehet, hogy a németek ahogy szigorítják az intézkedéseiket, úgy emelkedik az új covid fertőzések száma?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 07:40
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

30. Bécshez volt valami közünk, meg Pl. Pozsonyhoz is. Ahogy Regensburg sem Esővár (bár semmi köze az esőhöz) úgy nekem Niedersachsen sem alsószász ország. Nekem valahogy ezek nem jönnek a nyelvemre. Bajorok az más valahogy.


A Gran meg a Sankt Andrä, a google meg az iphone telérképeken van, nézem hülyén hogy ez mi. Sopronra is volt valami baromság

2020. dec. 26. 13:52
 32/37 A kérdező kommentje:

Ödenburg. :)


Ja, és Salzburg sem Sóvár.

2020. dec. 26. 13:56
 33/37 anonim ***** válasza:

"Bécshez volt valami közünk, meg Pl. Pozsonyhoz is."

Sokkal több mindenhez volt közünk, mint amennyiről eddig értesültél, azért nem jön a nyelvedre. Meg mert hamarabb kezdtél idegen nyelveket tanulni, mint hogy a magyar szókincsed elég bőre tágult volna.

2020. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

“ Sokkal több mindenhez volt közünk, mint amennyiről eddig értesültél,”


Nem tudhatod miről értesültem, miről nem.

2020. dec. 26. 18:46
 35/37 anonim ***** válasza:
Hát ha Alsó-Szászországról még nem, akkor még van hova fejlődnöd. ;-)
2020. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Mindenben nem lehet a maximumot hozni. :)
2020. dec. 26. 19:04
 37/37 A kérdező kommentje:
Illetve mindig van hová fejlődni. Kivéve ha már nem él az ember.
2020. dec. 26. 19:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!