Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melania Trumpban lesz annyi...

Melania Trumpban lesz annyi gerinc hogy elválik, ahogy ígérte?

Figyelt kérdés

Azt mondta a Trámpli neje, hogy ha a dicső férje elbukja az elnökválasztást, ő biza elválik!

Na hát egész eddig is nyilvánvaló volt hogy a Trámpli bukott, de ment a jogi huzavona a szavazat újraszámlálással.

De ennek a mai nappal vége, megtörtént az elektori voksolás is, és Trámpli azt is elbukta.

Immáron noha még nincs beiktatva, de 100% hogy Biden az elnök. Trámpli elbukta.


Vajon Melania-ben lesz annyi gerinc, hogy betartsa ígéretét? Vagy elegánsan megfeledkezik erről a vigyázatlan mondatáról? (Noha bőven lesznek akik ezt naponta a képébe dörgölik majd.)


2020. dec. 15. 14:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Hol mondta?
2020. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem alapból hiányzik belőle a gerinc ha hozzáment egy ilyen nyíltan nőket lenéző férfihez.
2020. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

#1

Sehol. De mivel a Blikkben megírták akkor tuti így kellett hogy legyen és a sok gyökér most rá van izgulva hogy "na mikó' válnak má'?!?".

2020. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Melania soha nem mondott ilyet. Nem tudom, honnan veszed ezt, de nem igaz.
2020. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
hát sürgősen válni kell ha azt akarják hogy ez hírérték legyen mert a trámpli bukik, a fehér házból takarodik nagyon hamarosan és onnantól fogva erősen csökken az érdeklődés az irányába.
2020. dec. 15. 15:06
 6/26 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem igaz. Trump veszített, mégse került ki a fényből, Bidennel viszont a kutya se foglalkozik, hiába nyert.
2020. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

"mégse került ki a fényből,"


Hát végül is Dillinger is a haláláig az újságírók kedvence volt.

És úgy halt meg ahogy élt. Szenzációként.


Nem tudom, golyóval a mellkasában ez mennyire vigasztalta élete utolsó pillanatában. Szerinted?

2020. dec. 15. 15:12
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem hiába a filmeket is a bűnözőkről csinálják, nem az átlagemberekről. A bűnözők érdekesebb figurák.
2020. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
39%

Már ha az előny ha valaki "érdekes".

Szerintem az USA megérdemli, hogy nem egy futóbolond az elnöke.

2020. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
40%

#9

Igen, megérdemlik, hogy nem a futóbolond Biden az elnökük.

2020. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!