Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az afroamerikaiak vagy a...

Az afroamerikaiak vagy a magyarországi romák éheznek nagyobb arányban?

Figyelt kérdés

Meglepődtem, hogy a hírek szerint az amerikai fekete háztartásokban már 31% az arány, ahol élelmezési, élelemellátási gondok, nehézségek vannak.

A magyarországi cigányoknál mekkora az arány?

[link]



2020. szept. 12. 11:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%

A piacokon 10x egészségesebb minden mint a boltokban (háztáji tojás , zöldség, tészta, tejtermék), és nem igazán dolgoznak horror árakkal. Ha így lenne nem tolonganának ott a nyugdíjasok nap mint nap, na meg a saját szemem én sem tudom átverni.

Az, hogy a #nagydemokrata multik igénytelen éltelekkel árasszak el a piacot, az nem éhezést jelent, hanem üzletpolitikát. Az övékét.

Egyébként meg a mi környékünkön van 3 áruház is, ahol ugyan azt a közepes-gyenge minőséget vesszük, de senki sem akkora mint egy disznó, pedig a háztömbünk hatalmas.

2020. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a magyarországon élő romák pl itt gondolok mélyszegénységben élő putri cigány telepek átány, gyögyösón is vannak olyan helyek, akkor még nem tudom ahol képesek a döglött állatokat meg enni mert olyan szintű éhinség van.

De ez nemcsak a romákra igaz magyar családok is vannak menyi aki éhezik vagy max havonta egyszer ha jut hús az asztalra és krumplit esznek vagy zsíros kenyeret igazi legolcsobb ételeket amik laktatnak és olcsón hozzá lehet jutni vagy van olyan is ahol még ez sincs és hónap vége fele napokig nem esznek ételt, van akinél a víz sincs bevezetetve nézzél videokat erről a youtubon alsó tízezer szörnyű, én is voltam rászoruló nem is egyszer de akkor sem voltam villany víz étel nélkül amiért szerencsés vagyok mert sajnos ez az élet, amerika jólétí országnak minősül de nyilván ott is vannak hajléktalanok, szegények, akiknek ételre sem telik stb. De magyarország a szegény országok közé sorolható! Kevés a gazdag, közép osztalybeli életet elő emberekből van még sok nagyon itt én is az vagyok, és utánna jönnek a szegények, akiknek ha van fedél a fejük fölött eheznek sokat és sok mindenben nélkülöznek, utánna jön a melyszegény azaz a legázabb ahonan kitörni lehetetlen szinte, amikor utcán vagy vagy ha így vagy úgy de egy lyukba vagy akkor néha van kaja néha nincs, ruhákra sem telik max kukábol vagy adomány sose akarom megtapasztalni és remélem nem is fogom ezért is akarok tovább tanulni! De ha tehetős ember lennék akkor eskü azért a normálisabbaknak akik rászorulnak segítenék, de persze jol megoldolnám ki az aki tényleg megérdemli a segítséget és ki az aki elissza azonal elherdálja és hiába segítesz neki ugy is olyan marad sajnos ezek órök életű problémák lesznek.

2020. szept. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!