Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Feminista mozgalmak miért nem...

Feminista mozgalmak miért nem foglalkoznak az afrikai,ázsiai,amerikai indian nők elnyomásával és bántalmazásával?

Figyelt kérdés
Nőként írom,hogy annyira furcsák nekem ezek a szervezetek mert szerintem is legyen egyenjogúság de nem USA-ban meg Európában kéne emiatt aggódni hanem pl Afrikában ahol a nő csak egy tárgy vagy a Közel-Keleten
2020. jún. 14. 21:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
49%

A feminista mozgalmak semmivel nem foglalkoznak, ami hasznos, a saját egoizmusukkal foglalkoznak, meg a férfiakkal.

Olvass bele bármilyen feminista(femináci) fórumba, ez lesz a tapasztalat.

Vélt sérelmek férfiakkal kapcsolatban, a férfiak pocskondiázása, lenézése, kibeszélése.

Illetve a nők egekig történő magasztalása.

Nem vagyok pszichológus, de ezekre a "nőkre" szinte minden esetben ráillene egy kórkép.

Mérhetetlen kisebbrendűségi komplexus, minden más emberrel szemben, legfőképp a férfiakkal.

2020. jún. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!