Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik a legjobb vadászgép?

Melyik a legjobb vadászgép?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 07:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

omega mv6 kombi. Mi azzal járunk vadászni:D:D


Egyébként az f-117

2010. jún. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
Eurofighter Typhoon :D Szerintem
2010. jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
a lopakodó:P bár hallottam, h az se "láthatatlan" most már a radarokon:P
2010. jún. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre komolyan itt akarod megtudni a választ?:)


Az itt válaszolók közül nem hiszem, hogy valaki is vezetett egyetlen egy vadászgépet is, tehát ez kb olyan, mint melyik kocsit jobb vezetni, úgy hogy csak videókat látsz róla.


Amúgy sok jó van, az USA-nak most az F22es Raptor van, amit dicsérnek, de attól, hogy az oroszok nem reklámozzák az új Migetm még az is lehet jobb, de arról nem igazán tud senki semmit, meg kitudja az ilyen titkos fejlesztésekben mi folyik.

2010. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
Na meg pilótától is függ gondolom. Amúgy az F-117-est a jugoszláv haborúban, 1999-ben, Dani Zoltán lőtte le, egy jugoszláv magyar...
2010. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
50%

Jelenleg messze az F-22 (első szolgálatba állt 5. generációs), de kíváncsi vagyok az oroszok mit hoznak ki a PAK-FA-ból.


Egyébként meg az F-117 nem vadászgép, és mivel, hogy légiharcrakétákat, de még gépágyút se hordoz, elég szar lenne annak. Az F-117 nevével ellentétben bombázó (annak se túl jó).

2010. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Az F-117 lopakodó bombázó. Levegő-levegő harcra alkalmatlan.


Én az F-22-re vagy F-35-re voksolnék. Helyzettől függően ezek lennének szerintem a legjobb ma is létező gépek. Legalább is ebben a kategóriában.

2010. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
f-16,mig?
2010. jún. 30. 06:16
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kerdesre,meg megközelítően sem lehet helyes valaszt adni,mert tervezesükor mindig a legiharrcokkal suemben tamasztott követelmenyeket veszik alapul,aztan jön a többi.Példaul az orosz su30-su27-sek hajtóműveit egyelen nató gep sem tudja felülmúlni/a gepek nem ismerik az ateses fogalmat,de meg a mig-29-es is ide tartozik,a többi nato gep igen!Viszont az elektrónika szempontjaból a nató gepek jobbak,pontosabbak.De,mint mondtam nem lehet ily módon kategorizalni,besorolni.Javaslom nezd meg ebben az evben Kecskemeten a bemutatót!
2010. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

19:30

Azért ez nem egészen van így. Mivel a kérdező nem határozta meg, hogy melyik időszak legjobbja, így az összesítésben legjobbat kell választani, az pedig az, amelyik le tudja győzni az összes többit, műszakilag felettük áll, és ez az F-22 és F-35.

2010. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!