Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi lenne az az indok, amiért...

Mi lenne az az indok, amiért fegyvert fognál az országért?

Figyelt kérdés
Külső támadás? Polgárháború (ellentétes politikai érdekek leszámolása)? Más ország megtámadása?
2018. okt. 29. 19:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%
Ezért a trágyadombért soha. Max ellene.
2018. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%

Külső támadás és polgárháború esetén, ha van bármi realitása a győzelemnek. Szóval ha most Putyin támadna, akkor menekülnék, de ha mondjuk Románia támadna meg, akkor harcolnék. Ha 100% biztos hogy vesztünk, akkor az áldozatok minimalizálása legyen a cél. Ha mi támadnánk meg más országot, akkor tiltakoznék, akármi az oka.

Mondjuk nem tudom hogy működnek ezek a dolgok, de szerintem engem mint vegyészmérnököt hadianyagot gyártani küldenének első körben, nem lövöldözni. Aztán az is lehet hogy nem, franc tudja. Meg talán valamilyen szabotőrként tudnám hasznosítani jobban a tudásomat. Voltam egyszer paintballozni és elég rosszul ment, úgyhogy ha lehetséges preferálnék egy nem lövöldözős jellegű feladatot, az ország érdekében is.

2018. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%

semmiért! Pacifista vagyok!! és ezért, kérlek nézzétek meg, akik polgárháborút vizionáltok, vagy egyéb háborút:

https://www.youtube.com/watch?v=L2nt0uXIJT0


"Csak egy éjszakára küldjétek el őket:

A hitetleneket s az üzérkedőket.

Csak egy éjszakára:

Mikor a pokolnak égő torka tárul,

S vér csurog a földön, vér csurog a fáról"

2018. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%

#13

No, az inkább világháború volt és tovább húzódott + voltak okai az óriási vérveszteségnek.

2018. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
Egy jó kis polgárháború, az lenne ám az igazi! Lenne itt sírás, rívás, fogaknak csikorgatása. Egy jó kis megtisztulás. Ki ne lenne benne?
2018. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
8%
Polgárháború!
2018. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
Az magáért országért nem fognék fegyvert csak azokért akik az országban élnek (család, barátok) értük igen
2018. okt. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%

Csak Orbán ámokfutása ellen lennék hajlandó fegyvert fogni


Külső támadástól nem kell tartani nincs olajunk, nincs gazdaságunk, a termőföldeket már eladta orbán


külső ellenség mindig javakra hajt, egy vakot nem tudsz megfenyegetni azzal elveszed a szeme világát.

2018. okt. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

“Oroszország és Kína nem támadni jönne, hanem felszabadítani minket Amerika és Európa alól.”

Fuh... a legdurvább diltatúrákról azt írni, hogy felszabadítanak. 56-ban is felszabadítottak minket az oroszok ugyé’?


“Mondjuk mert elegük lesz abból, hogy Orbán nem kér az EU-s balliberalizmusból, Sorosból és Szargentiniből.”

Ezt javítom. Mondjuk, mert elegük van, hogy Orbán nem arra fordírja az Eus támogatásokat, mint amire kellene.


Remélem egy troll vagy, de annak amúgy jó. Ellenkező esetben sajnálom, hogy ugyanannyi jogod van/lesz szavazni, mint nekem. Tipikus agymosott Fideszes kommentjét láthatjuk. Soroooooos!!!!

2018. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Jeffrey Spender ***** válasza:
57%
Hülye lennék véremet ontani, Családommal és nagyon kedves Ismerősömékkel Svájc felé vennénk az irányt.
2018. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!