Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi lenne az az indok, amiért...

Mi lenne az az indok, amiért fegyvert fognál az országért?

Figyelt kérdés
Külső támadás? Polgárháború (ellentétes politikai érdekek leszámolása)? Más ország megtámadása?
2018. okt. 29. 19:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Számomra a felsoroltak egyike sem ilyen.
2018. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%
Az országért? Nem fognék. Magam megvédéséért? Bármikor. Én nem vagyok hazafi, igaz nem is vagyok “fi”, de miért halnék meg, vagy kísérelném meg a halálbamenetelt ezért a sz*rkupacért?
2018. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
11%
Ha támadna a NATO, Amerika, vagy a Nyugat.
2018. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

#3

Velük pont szövetségben vagyunk, szóval ez alapból kiesik.

2018. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

3-as: Mi a fütyiért támadna meg a NATO amikor mi is benne vagyunk ? Amúgy meg ha nem a ,,Nyugat" támadna meg akkor mit csinálsz ha csak ellenük harcolnál ?


Az országért nem de magamért és a családomért bármikor fegyvert fognék.

2018. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
12%

"Mi a fütyiért támadna meg a NATO amikor mi is benne vagyunk ?


Mondjuk mert elegük lesz abból, hogy Orbán nem kér az EU-s balliberalizmusból, Sorosból és Szargentiniből.


"Amúgy meg ha nem a ,,Nyugat" támadna meg akkor mit csinálsz ha csak ellenük harcolnál ?"


Oroszország és Kína nem támadni jönne, hanem felszabadítani minket Amerika és Európa alól.

2018. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

'Oroszország és Kína nem támadni jönne, hanem felszabadítani minket Amerika és Európa alól.'


Szerintem állj be egy kis hűsítő zuhany alá, hátha magadhoz térsz tőle :)

2018. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
6-os, miért nem költözöl Ázsiába?
2018. okt. 29. 20:04
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

,,Mondjuk mert elegük lesz abból, hogy Orbán nem kér az EU-s balliberalizmusból, Sorosból és Szargentiniből."


Az ugye meg van hogy a NATO és az EU két teljesen külön dolog ? A Nato egy katonai szervezet az EU meg egy alapvetően gazdasági szerveződés. Ráadásul nem is minden NATO tag EU-s ország és nem is minden EU ország Nato tag.


Én se vagyok oda annyira a nyugati országok politikájáért de azért hülyeségeket ne beszéljünk.

2018. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
Álljunk csak meg... Nem lehetséges, a 6-os csupán trollkodik, mi meg ráharaptunk? :P
2018. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!