Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A katonaságnál lehet valakin...

A katonaságnál lehet valakin fültágító vagy pierching?

Figyelt kérdés
Alapbol úgy tudom, hogy nem. Még jó hogy nem hiszen baleset veszélyes, tesiórán is kivetetik. De ha épp nincs edzés, akkor sem lehet? Vagy ha letelt a munkaidő? Otthon gondolom mindenki azt hordd amit szeretne, de ha bent vagy a laktanyában, és nincs gyakorlat meg semmi, akkor sem lehet ilyeneket hordani, vagy elnézik? Ha nem lehet miért nem? És alkartattoo lehet?

2017. szept. 16. 17:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
38%

"Az katonaság, nem tiniknek való búza buli."


Egy fültágító miért lenne b*zis? Nem vagyok oda érte, de azért ez túlzás! Manapság már mindent leb.iznak, ha kell ha nem! És utána jönnek, hogy bezzeg régebben még voltak férfiak..

2017. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
30%
Úgy tudom, gyűrűt sem lehet hordani, nyakláncot sem, meg igazából semmilyen ékszert, mivel gyakorlatok közben elég nagy emiatt a sérülések esélye. Nő vagy? Azt mondom el se menj katonának! Vagyhát megpróbálhatod.
2017. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"Egy fültágító miért lenne b*zis? Nem vagyok oda érte, de azért ez túlzás! Manapság már mindent leb.iznak, ha kell ha nem! És utána jönnek, hogy bezzeg régebben még voltak férfiak.."


A probléma ott kezdődik,hogy homofóbok az emberek.

A katonaságnál is vannak melegek..

2017. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem azért nevetséges, hogy itt egyesek azzal jönnek, hogy "ez katonaság, nem búza buli".


Katonaság.

És?

Mi köze van ahhoz, hogy meleg valaki?


Nem értem az összefüggést. Elhiszem, hogy buta vagy és nincs életed és hasonlók és ezt könnyebb a fiatalakon meg a melegeken levezetni, de ezzel csak azt mutatod meg, amit leírtam.


A fültágító, piercing és egyéb ékszerek azért problémásak, mert baleset veszélyesek.


A tetoválást meg úgy tudom, hogy a durvább (értsd pl meztelen nő) tiltják.

De van tetovált katona ismerősöm és ezáltal gondolom ezt...

2017. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Igazából anyum meg nevelőapum erölteti ezt a honvédséget nagyon..mert én szívem mélyén grafikus, vagy tetoválóművész szeretnék lenni, mert a rajzolásban legalább tényleg van tehetségem. A katonaságot meg nem bírnám idegileg.. Se fizikailag szerintem.. De anyumék mondják hg legyek tiszt merthogy tök sokat keres meghogy annak csak futkosni kell, ami rohadtul nem igaz... (Nevelőapám honvéd). A grafikust meg nem tolerálják, merthogy az nem biztos állás, meg sok van belőle, meg mivan ha hónapikig nincs mit csinálnom, akkor nincs kereslet, meghogy azok éhenhalnak stb.... Pedig a rajz az egyetlen dolog amihez igazán értek, és szívből csinálom... Fogalmam nincs mit kéne tenni..
2017. szept. 16. 22:29
 16/23 A kérdező kommentje:
Talán még lennék is katona ha hagynának kibontakozni... De ott olyan sok szabály van, hogy nem bírnám elviselni. Nem az a fajta ember vagyok. És nem adhatom önmagam, mert ha én egyszer fültágítót szeretnék, alkartetoválással, akkor már repülök is.. Belülről sem adhatom önmagam, mert ott mindenhol kuss_olni kell... Ha jogtalanul beszól az egyik felettesem annak nem szólhatok vissza... Én meg nem az a típus vagyok aki hagyja magát. Teljesen elnyomnak ott és érzem hogy nem bírnám... Mást, a grafikuson kívül nem nagyon szeretnék csinálni.. Van két várossal alrébb egy grafikus iskola, ráadásul közel is van (nem szeretnék koleszos lenni!!) tehát pont megfelelne az elvárásaimnak.. Ha megint szóbahoznám anyumnak nem örülne... Nyilván ő is tudja, hogy nem dönthet helyettem, de én s szeretném, hogy úgy nézzen rám, hogy sz_ar jövőm lesz.. Pedig szerintem ez nem így van, de nemtudom hogyan változtathatnám meg a véleményét
2017. szept. 16. 22:39
 17/23 A kérdező kommentje:
*de én se szeretném
2017. szept. 16. 22:40
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, gyűrűt sem lehet hordani, nyakláncot sem, meg igazából semmilyen ékszert

A mi alakulatunknal kb mindenki visel ekszereket, jeggyuruk, nyaklancok, karkotok, fel kilos karorak. Orrpc van 2-3 altisztnek, de nekik nagykutyak a ferjuk, igy tobbet megengednek maguknak. De fultagito nincs!

Alkartetko necces, mivel tetkod lehet, de ugy hogy a ruhad takarja, ettol fuggetlenul sokan varratnak altalaban valami feliratot. Az egyik raktaros srac szabadidoben tetovalo, rajta lenne mibe belekotni, de siman leengedi az ing ujjat, 10 ev alatt sosem volt gondja. Nekem is 3 nagy rajz van, nyakamnal latszik ha elcsuszik az ing, de seki se szol ezert.

mert ott mindenhol kuss_olni kell... Ha jogtalanul beszól az egyik felettesem annak nem szólhatok vissza... Nem tudom ezt a suket szoveget miert fujja mindenki. Persze sokat szamit hogy milyen fonoked van, de igenis vissza lehet szolni. Vagy csak en vagyok szerencses mert itt 4/5 tiszt siman jofej, az 5-iknek meg ismered a hobortjat es elore gondolkodva kikerulod a konfliktust.

2017. szept. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Remek lenne ha a szüleid megértenék, hogy hiába van valakinek jól fizető állása, ha nem szereti a munkáját, boldogtalan lesz, ha viszont sikerül olyan munkára szert tenni ami megfelel az érdeklődésének, képességeinek akkor boldogabb lesz még ha kevesebbet is keres. A művészi és a katonai pálya elég távol állnak egymástól és más-más személyes tulajdonságok kellenek a hivatás műveléséhez. Érdemes lenne átbeszélni a szülőkkel, hogy belássák nem tesznek veled jót ha rád kényszerítenek egy olyan állást, ahova minden reggel rosszkedven mész be. A pénz tényleg nem minden.
2017. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 szenes43 ***** válasza:
32%
Arra azért befizetnék hogy ha van még olyan foglalkozás a kiképzés alatt hogy fel kell húzni a gázálarcot és középen egy zárt helyen meggyújtanak egy 5 kilós könnygáz konzervet akkor hogy simulna az arcodra a védőeszköz? Lenne ám takony s nyál folyás meg köhögés.
2017. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!