Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A katonaságnál lehet valakin...

A katonaságnál lehet valakin fültágító vagy pierching?

Figyelt kérdés
Alapbol úgy tudom, hogy nem. Még jó hogy nem hiszen baleset veszélyes, tesiórán is kivetetik. De ha épp nincs edzés, akkor sem lehet? Vagy ha letelt a munkaidő? Otthon gondolom mindenki azt hordd amit szeretne, de ha bent vagy a laktanyában, és nincs gyakorlat meg semmi, akkor sem lehet ilyeneket hordani, vagy elnézik? Ha nem lehet miért nem? És alkartattoo lehet?

2017. szept. 16. 17:09
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
85%
Nem lehet sem fültágító, sem piercing, sem alkartetoválás. Azért nem, mert ez a hadsereg. Ha nem tetszik, keress mást.
2017. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Pedig azt hallottam, hogy alkartattoo-t azt elnézik. És úgy sem, hogyha előbb szerzem meg az állást?
2017. szept. 16. 17:14
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Az katonaság, nem tiniknek való búza buli.
2017. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Amugy lány vagyok.........
2017. szept. 16. 17:28
 5/23 A kérdező kommentje:
És nem kéne azonnal rámszállni ilyenekkel csak mert szeretem a tattookat. Feltettem egy normális kérdést amire normális válasszt vártam.
2017. szept. 16. 17:29
 6/23 anonim ***** válasza:

A piercingek szerintem érthető,hogy kizáró tényezők.

Gondold el beleakad mindenbe.


A tetoválást nem igazán értem mi kifogás van ellene..

2017. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy lehetne?
2017. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%

"És nem kéne azonnal rámszállni ilyenekkel csak mert szeretem a tattookat. Feltettem egy normális kérdést amire normális válasszt vártam."



Akkor a magyar nyelvet is normálisan tanuld meg! Nem tattoo, hanem tetoválás.

2017. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mindkettő balesetveszélyes ezért nem engedik.
2017. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Testékszer nem hordható mert balesetveszélyes terepen, tetoválást szerintem elnézik, elvégre az egyenruha hosszúujjú.
2017. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!