Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehetek a katonaságnál...

Hogy lehetek a katonaságnál lövész, felderítő, harckocsizó?

Figyelt kérdés
A kérdés az lenne, hogy ezekre a pozíciókra a katonaság oszt be vagy én a toborzóirodában kérhetem hogy engem valamelyik lövész zászlóaljba osszanak be?

2017. ápr. 7. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak később derül ki, mert megis kell maradni. Nem úgyvan van hogy csak beesel az utcáról:)
2017. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kepesites is kell hozza, nem csak ugy beesel.
2017. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En úgy tudom (lehet téves), de ha be mesz jelentkezel, akkor a 3 hónap alapkikepzes után ha sikerül, akkor oda vagy vezenyelve ahol nagy a letszámhiány.... persze kerheted hogy Te hova akarsz menni, de nem tudom mennyire veszik figyelembe...
2017. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát úgy megy, hogy elvégzem az alapkiképzést és utána vezényelnek valahova ahol emberhiány van? Kérdés még az ha elvégzem az alapkiképzést akkor alapból harcoló alakulathoz raknak? Vagy alapkiképzés után berakhatnak személyügyesnek is?
2017. ápr. 7. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:

3. Vagyok.

Javaslom, hogy érdeklődj valamelyik toborzó irodán, személyesen, telefonon, emailbe így biztos nem kapsz téves infót.

De valószinüleg nem irodára, meg ilyen olyan helyre tesznek.

2017. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!