Ha kitörne egy globális atomháború állítólag Chile-ben, Bhuthánban és Grönlandon túl lehetne élni azt. Miért írják ezt sokan az interneten?
Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 13:49
11/14 anonim válasza:
Valamikor a hidegháború idején a NATO két nukleáris célpontot tartott számon magyarországon. Azóta, vélhetően ugyanezeket a célpontokat az oroszok tartják számon.
A közvetlen nukleáris támadás az csak egy pusztító hatás. Azonban a kialakuló radioaktív felhőzet, kiszóródások, sugárzás a bolygón mindenhová elér. Csernobil csak egy egyszerű baleset volt, ahol csak az erőmű egyik reaktorában volt közvetlen pusztítás, de a radioaktív por és sugárzás növekedését a Svédek is érzékelték.
12/14 anonim válasza:
Más kérdés, hogy csak műszerekkel mérhető növekedést érzékeltek. Amúgy meg a Csernobili zónába is visszaköltöztek sokan a baleset után, és van akik a mai napig élnek, tehát még a sugárzás sem garancia arra, hogy biztos megli az embert.
13/14 anonim válasza:
A csernobili tiltott zónána senki nem költözött vissza.Nincs engedélyezve. Katonaszökevények bűnözők betelepültek, majd egy két év után úgy jöttek elő mint aki 20 évet öregedett, tele gyógyíthatatlan betegségekkel.
14/14 anonim válasza:
Szerintem ideje felfrissíteni a tudásod. Rengeteg lakos él még most is a zónában, legtöbben eredetileg is ott éltek, és a katasztrófát követő egy-két éven belül megkezdték a visszatelepülést.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!