Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért nem segít a sereg...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Miért nem segít a sereg jobban az árvíznél?

Figyelt kérdés

Ötlet:

nincs rá ember, eszköz, pénz (üzemanyag, kaja) stb.


2010. máj. 19. 21:40
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hivatkozást, eszerint az MH keményen részt vesz a küzdelemben. De a baromságmondás bűnébe nem estem egyedül, mert nem nagyon lehetett erről hallani. Nem tudom miért nem, ez ugye nem hadititok.
2010. máj. 21. 14:29
 22/25 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, aki szidja a katonákat, miért teszi, Ők nem tehetnek semmiről, nem az Ő hibájuk ha így van, hogy el vannak tunyulva, hanem a döntéshozóké, Ők mondták azt hogy nem kell sorkatonaság, és ezzel együtt nem kellenek a tökös legények a "gáton" :D


Am meg sokan azért mennek katonának mert jól kihasználják azt a lehetőséget hogy a mai Honvédség nem egy nagy szám, így sokan jelentkeznek is azért, hogy meg tudjanak élni, de ha mégis háborúba kellene menni, mennének vagy ha nem olyan katonai ügyészségi vizsgálatot kapnának hogy beszarnának.

2010. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Nemzetvédelmi Egyetemen ez volt az indok:"Mert legalább 2 héttel hamarabb kellet volna szólni hogy fel tudjunk rá készülni és megszervezni a kivonulást"
2010. máj. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Katona(nő) vagyok és önként mentünk egy csomó társammal együtt, persze nem egyenruhában, mert nem parancsra mentünk.

Erőteljesen bekaphatja aki azt mondja, hogy a katonák megszokták hogy semmit nem csinálnak.

Cserélhetünk pár napra.

2010. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
kevessen vannak, pénz hiány
2010. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!