Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Jobban megindul majd a létszám...

Jobban megindul majd a létszámok feltöltése, így hogy új kormány van, mint eddig volt, vagy rosszabbra kell számítani? Netán marad ugyan ez? Arra gondolok itt hogy a toborzóban várakozókat jobban fogják mostantól behívni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha van hely a seregben és van rá alkalmas jelentkező,akkor hívják,ha nem alkalmas nem hívják.Ha nincs hely akkor se hívják ha alkalmas.
2010. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ezt én is gondoltam.De én úgy értettem,hogy tartok attól hogy a következő kormány nagyobb mértékű megszorításokat fog alkalmazni,és pénzt fog elvonni a honvédségtől is,és ez kifog hatni a behívásokra is...Ne legyen igazam.
2010. ápr. 26. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem lesz itt fejlődés honvédség terén, és bár ne legyen igazam, de gyanítom máshol sem..
2010. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
A NATO-nak ígértük, hogy több pénzt költünk a seregre, és a amúgy is kellene erősíteni. Bizakodjunk...
2010. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 15:05



Köszi a biztató választ.Azt hiszem ha nem tartanánk be az ígéretünket,akkor csak mi húznánk a rövidebbet...(a natonál..)

2010. ápr. 26. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!