Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért tört ki ekkora pánik a...

Miért tört ki ekkora pánik a sorkötelezettség miatt?

Figyelt kérdés
Én sem támogatom, de ez a hiszti eléggé "vicces". Mintha a világvégével lenne egyenlő pár hónap katonáskodás.
2016. jan. 16. 23:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
"Az agymosott ballibbantak nem hajlandóak bevonulni a hazájukért!!!" Háború már évek óta folyik a számítógép előtt, de mindegy.
2016. jan. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
3%

"Mert hát ugye a boltok sincsenek zárva vasárnap, mert hát mekkora baromság már, aztán mégis, csak hogy egy példát hozzak."


Mért lenne baromság? Nagyon is jó dolog.

2016. jan. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

Kinek?

Mert, hogy az emberek többségének csak gondot okoz.

2016. jan. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%

A páváktól ne várj értelmet.

Az én déd-/ükszüleim harcoltak azért, hogy sógoréknak és a pesti pávák őseinek is jobb legyen. Mert hát ők is a hazában élnek.

2016. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
8%
tegnap 23:22 Sorkatonaság vagy van egy országban vagy nincs . Ha van a kutyát nem érdekli már megbocsáss hogy te mennyit tanultál vagy mennyit nem . Gondolom apád is ki bírta ahogy az enyém is sőt még én is. Abba a fél évbe gondolom te se halnál bele. Ha meg emiatt lelépnél majd amellett hogy elég szánalomla méltó ember lennél mehetnél hadbíróság elé és ott rohadnál meg a börtönben nem is érdemtelenül. Emellett én sem sok értelmét láttam a 9 hónapnak amit eltöltöttem de ez a túlfokozott hisztéria már túlzás. Azért adóthat az életben háborús helyzet gyáva módjára nem menekülhet el az egész ország mint ahogy te akarsz.
2016. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"mehetnél hadbíróság elé és ott rohadnál meg a börtönben"


Ebben csak ott a hiba, hogy ha lelep, akkor hogy fogod hadbirosag ele allitani?


Amugy en is egyetertek azzal, hogy egy szivesen ugralnak egy aluliskolazott kisebbsegi komplexusos tiszt kedveert.

Foleg nem hagynam ott egy ilyen baromsag miatt a munkamat. Teszek igy is epp eleg az orszagert, a fizetesembol annyit elvonnak havonta, amibel 2 csalad is vigan ellehet...

2016. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
7%
Meg vagytok ám rémülve a katonaságtól még így is mikor minden értelmes ember tudja hogy nem lesz belőle semmi. Anyámasszony katonái.
2016. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
0%

A #6 válaszolónak...:

Tizenhat éves lány vagyok és honvéd szeretnék lenni. Csak úgy szeretném közölni, hogy ahhoz, hogy valakinek egy komolyabb rangja legyen nagyon sokat kell tanulni és tenni is érte. Tudom, mert én is tovább szeretnék tanulni. Az of szerint régebben tényleg tanulatlan emberek is voltak ott, mert szükség volt rájuk... Jelenleg is sajnos elég kevesen vannak. De szerintem nem lenne rossz. Én szívesen beállnék, ha a hazámról lenne szó. Pedig a nőket eléggé ki szokták ott készíteni. De én még büszke is lennék rá, ahogy ott állnék a parancsnokom előtt, miközben kiabálna velem. Hogy mire? Arra, hogy lány létemre is meg akarom védeni az otthonom.

De mindenkinek joga van eldönteni, hogy mit szeretne kezdeni az életével.

És a kérdésre válaszolva is ezt mondanám. Ha esetleg lenne, akkor sem kell megijedni. Húzzátok ki magatokat és mutassátok meg, hogy mikre vagytok képesek Együtt!

2016. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!